Awaria Instagrama, Facebooka i WhatsAppa

Świat
Awaria Instagrama, Facebooka i WhatsAppa
pixabay.com

Użytkownicy Instagrama, Facebooka i WhatsAppa zgłaszają błędy w działaniu serwisów. Z danych downdetector.pl wynika, że przez awarię nie wyświetlają się niektóre zdjęcia. Nie działa także system wysyłania wiadomości. Problem zauważono w środę po południu. Dotyczy on obszarów Ameryki, Europy i części Azji.

Aktualna mapa awarii dostępna jest tutaj.

 

Także popularny komunikator WhatsApp nie działa poprawnie - informuje portal independent.co.uk. Zdjęcia, materiały wideo i załączniki przesyłane za jego pomocą nie wyświetlają się poprawnie. Użytkownicy informują, że podobne problemy dotknęły należący do Facebooka  Instagram. 

 

Facebook ma dedykowaną stronę, na której informuje użytkowników, czy jego platforma ma awarię. Widnieje tam informacja, że działa poprawnie

 

Ostatnio do awarii doszło w marcu. Nie działał wówczas komunikator Messenger. Internauci byli informowani o "pracach serwisowych".

 

Kłopoty dotyczące części użytkowników rozpoczęły się około godz. 17 i nie ustępowały przez kilka godzin do późnego wieczora. "Pracujemy nad tym" - poinformował Facebook na... Twitterze, który odczuł lawinowy wzrost publikowanych tam wpisów.

msl/ml/ polsatnews.pl, independent.co.uk, downdetector.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze