"Nie ma żadnej świętości, z wszystkiego można szydzić". Ksiądz raper o filmie Sekielskich

Polska
"Nie ma żadnej świętości, z wszystkiego można szydzić". Ksiądz raper o filmie Sekielskich
YouTube.com/x ADAM ANUSZKIEWICZ GOD is GOOD

"Tylko nie mów nikomu o Kościele nic dobrego, bo nie będziesz miał z tego fejmu kolego" - tak rozpoczyna się utwór wykonany przez księdza Adama Anuszkiewicza z parafii pw. Wszystkich Świętych w Białymstoku, który jest jego odpowiedzią na głośny film braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu".

"Dziś doszło do tego, że jest wstyd się wstydzić. Nie ma żadnej świętości z wszystkiego można szydzić" - rapuje ksiądz Adam Anuszkiewicz w utworze, który został umieszczony na jego profilu w serwisie YouTube.


Duchowny śpiewa również o ataku na Kościół, o tym, że "pełno jest podziałów w polityce i szkołach, chcą by też tak samo było i w kościołach". "Dziel i rządź, to stare metody i jeden drugiemu rzuca pod nogi kłody".

 

"Że nie jesteś naziolem, nikt ci nie uwierzy"

 

Zdaniem rapującego duchownego zwolennicy haseł "Bóg, Honor, Ojczyzna" są oskarżani o mowę nienawiści. "Tylko nie mów nikomu, że na Polsce ci zależy, bo że nie jesteś naziolem, nikt ci nie uwierzy" - słychać w utworze.


Ksiądz Anuszkiewicz śpiewa również o rodzinie, która jest podstawą, małżeństwie - to jest świętością, o rozwodach, które nazywa tragedią i aborcji nazwanej w utworze zbrodnią.


Na koniec duchowny zapewnia: "Powiedz każdemu, że choć zło w Kościół bije, on się nie zawali, bo w nim Jezus żyje".

 

 

grz/hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie