Pół miliona widzów "Graffiti" w kwietniu. Najważniejsza poranna polityczna rozmowa w Polsce

Polska
Pół miliona widzów "Graffiti" w kwietniu. Najważniejsza poranna polityczna rozmowa w Polsce
Telewizja Polsat

"Graffiti", emitowane o godzinie 7:45 od poniedziałku do piątku, na antenach Telewizji Polsat i Polsat News jest najchętniej oglądaną poranną polityczną rozmową w polskiej telewizji. W kwietniu program Piotra Witwickiego i Wojciecha Dąbrowskiego średnio oglądało ponad pół miliona widzów.  

 

Wysokie wyniki oglądalności "Graffiti" przełożyły się również na wysokie udziały - średnio 14,2 proc. SHR w grupie wszystkich widzów oraz 14,8 proc. SHR w grupie wiekowej 16-49.

 

Największym zainteresowaniem widzów w tym miesiącu cieszyło się wydanie programu z 15 kwietnia. Poranną rozmowę Wojciecha Dąbrowskiego z Sławomirem Broniarzem Prezesem Związku Nauczycielstwa Polskiego, poświęconą m.in. strajkowi nauczycieli w Polsce, śledziło wtedy średnio ponad 600 tysięcy widzów, a program uzyskał udziały na poziomie 16,6 proc. wśród wszystkich badanych i aż 23,4 proc. SHR w grupie komercyjnej!

 

"Graffiti" to poranny program, w którym Piotr Witwicki i Wojciech Dąbrowski rozmawiają z rozpoznawalnymi osobami świata polityki na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Rozmowa jest emitowana od poniedziałku do piątku o godzinie 7:45 w Polsat News i Telewizji Polsat.

red/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie