Karol Karski jako rycerz w bitwie o PE. Jego spot wyborczy podbija sieć

Polska

Walczący o mandat europosła Karol Karski (PiS) założył zbroję oraz chwycił za miecz i tarczę, by przekonać wyborców do oddania na niego głosu. Jego nowy spot wyborczy od soboty wyświetlono już ponad 60 tysięcy razy na Twitterze i niemal 4 tysiące na Facebooku. A to dane tylko z oficjalnych kont europosła kończącej się kadencji PE. Filmik jest bowiem kopiowany i powielany przez innych internautów.

 

Spot rozpoczyna się od efektownych scen walki dwóch polskich rycerzy z krzyżakami. W pewnym momencie w kadrze pojawia się trzeci rycerz - Karol Karski. Polityk podnosi przyłbicę i mówi: - Kiedyś o interesy Polski w Europie zabiegano różnymi sposobami. Dziś w Parlamencie Europejskim walczymy o sprawy ważne dla naszych obywateli, o pomyślność naszego narodu. 26 maja odbędzie się bardzo ważna bitwa. Zadecydujemy jaka ma być Polska na arenie europejskiej. Skuteczna czy spolegliwa. Ja wybieram Polskę skuteczną i odważną, Polskę będącą sercem Europy. Razem wygrajmy dla Polski. Proszę o Państw głos.


Film wzbudził mieszane komentarze internautów. 

 

Jeden z nich zwrócił uwagę, że zarysowana przed wyborcami alternatywa między Polską "skuteczna a spolegliwą" nie jest trafna, bo spolegliwy to "taki, który wzbudza zaufanie i można na nim polegać".

ml/ polsatnews.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze