"Wiele znam i wcale się tego nie wstydzę". Kaczyński o piosenkach disco polo

Polska

- To nie jest tak, że ja nie znam tych piosenek. Może nie wszystkie, ale wiele znam i wcale się tego nie wstydzę - powiedział Jarosław Kaczyński podczas pikniku patriotycznego PiS w Pułtusku, gdzie zagrał Sławomir Świerzyński z zespołem Bayer Full. - Tylko ludzie, którzy mają kompleksy, się takich rzeczy wstydzą, a ja kompleksów nie mam. I wy państwo nie macie kompleksów - dodał prezes PiS.

Prezes PiS wspomniał o muzyce disco polo pod koniec przemówienia. 

 

- Ja muszę niestety udać się w dalszą podróż, takie są okoliczności i dlatego bardzo przepraszam. Bardzo chętnie bym tu był i wysłuchał koncertu, który tutaj ma być, naprawdę - powiedział Kaczyński.

 

- To nie jest tak, że ja nie znam tych piosenek. Może nie wszystkie, ale wiele znam. I wcale się tego nie wstydzę. Tylko ludzie, którzy mają kompleksy  takich rzeczy się wstydzą, a ja kompleksów nie mam. I wy państwo nie macie kompleksów - dodał prezes PiS. 

 

Szerzej o jego wystąpieniu piszemy tutaj.

 

Po przemówieniach polityków PiS na scenie pojawił się zespół Bayer Full.

 

Zespół Bayer Full został założony w 1984 r. Grupa ma w swoim dorobku 19 autorskich płyt sprzedanych w łącznym nakładzie 16,5 mln egzemplarzy. Grupa jako najpopularniejsze piosenki w swoim repertuarze wymienia: "Majteczki w kropeczki", "Blondyneczka", "Moja muzyka", "Cyganeczka Janeczka", "Polski Duch", "Wszyscy Polacy to jedna rodzina".

pgo/ml/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie