Zaatakował mężczyznę w tramwaju, usłyszał zarzuty. Szef MSWiA: troglodyta zatrzymany

Polska
Zaatakował mężczyznę w tramwaju, usłyszał zarzuty. Szef MSWiA: troglodyta zatrzymany
Zdjęcie ilustracyjne/Polsat News

Zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej usłyszał 45-letni mężczyzna, który w Bydgoszczy w tramwaju zaatakował i pobił starszego mężczyznę - poinformował w środę st. asp. Piotr Duziak z zespołu prasowego kujawsko-pomorskiej policji.

Do zdarzenia w tramwaju doszło w ostatnią sobotę - 27 kwietnia. Na filmie, który znalazł się w internecie można było zobaczyć, jak mężczyzna agresywnie atakuje starszego człowieka. Informacja o zajściu dotarła do policjantów, którzy zajęli się sprawą.

 

Funkcjonariusze ustalili kim był pokrzywdzony, a także wytypowali ewentualnego sprawcę. Prokurator zdecydował o ściganiu podejrzanego, jednak 45-letni agresor sam zgłosił się do komisariatu. 

 

Sprawę skomentował na Twitterze minister spraw wewnętrznych i administracji. "Troglodyta który przy bierności innych pasażerów, pobił starszego mężczyznę został zidentyfikowany i zatrzymany przez polską policję" - napisał Joachim Brudziński.

 

 

We wtorek 30 kwietnia 45-latek usłyszał zarzuty dokonania przestępstwa chuligańskiego naruszenia nietykalności cielesnej starszego mężczyzny i dobrowolnie poddał się karze. Prokurator zakazał mu zbliżania się do pokrzywdzonego, orzekł także o nawiązce pieniężnej na rzecz starszego mężczyzny oraz wymierzył 45-latkowi karę grzywny.

luq/ polsatnews.pl, PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie