Liderzy opozycji składają świąteczne życzenia. "Ten rok będzie bardzo ważny"

Polska
Liderzy opozycji składają świąteczne życzenia. "Ten rok będzie bardzo ważny"
PAP/Paweł Supernak

Liderzy partii opozycyjnych: Grzegorz Schetyna, Władysław Kosiniak-Kamysz i Katarzyna Lubnauer zamieścili na Twitterze życzenia świąteczne dla Polaków. Prezes PSL mówi o potrzebie odrodzenia się w naszej ojczyźnie nadziei, a szef PO podkreśla wyzwania, które stoją przed Polską.

- Zbliżają się święta Wielkiejnocy, święta nowego życia. To święta, które chciałbym, żebyśmy wszyscy spędzili rodzinnie. Chciałem złożyć wam wszystkim najlepsze życzenia: spokojnych, miłych, uśmiechniętych świąt - mówi Schetyna w krótkim nagraniu, które zamieścił na swym profilu na Twitterze.

 

- Idą ciepłe dni, niech będzie dużo słońca, niech słońce nam towarzyszy i optymizm. Chciałbym wam wszystkim życzyć, żebyście myśleli o wielkich wyzwaniach, które nas czekają. Ten rok będzie bardzo ważny. Wszystkiego dobrego na te święta. Spokojnych świąt - dodaje szef Platformy Obywatelskiej.

 

 

"Jest potrzeba, żeby nadzieja odrodziła się w naszej ojczyźnie"

 

- Drodzy państwo, w imieniu Polskiego Stronnictwa Ludowego pragnę złożyć najlepsze życzenia błogosławionych dobrych świąt Wielkiejnocy. Dla was wszystkich, dla waszych rodzin, dla wszystkich w Polsce - mówi z kolei w swym nagraniu Kosiniak-Kamysz.

 

Według niego w Święto Zmartwychwstania Pańskiego odradza się nadzieja. - Dzisiaj jest potrzeba, żeby ta nadzieja odrodziła się też w każdym z nas, również w naszej ojczyźnie. Ja jestem przekonany i głęboko wierzę w to, że tak się stanie. Niech te święta będą radosne, pomyślne i szczęśliwe. Niech każdy znajdzie ciepło rodzinnej wspólnoty. Wszystkiego dobrego na święta Wielkiejnocy - dodaje prezes Stronnictwa.

 

 

"Do tej chwili wspomnieniami wracają nasze dzieci"

 

Życzenia wielkanocne na swym profilu na Twitterze zamieściła też liderka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer. Jak podkreśla, Wielkanoc, podobnie jak Boże Narodzenie, to w naszym kraju chwile niezwykłe, kiedy można spotkać się z rodziną, spokojnie porozmawiać.

 

- To do tej chwili wspomnieniami wracają nasze dzieci i chcą odtworzyć tę atmosferę w swych rodzinnych domach. Dlatego życzę państwu w święta Wielkanocy wszystkiego najlepszego, dużo radości, spokoju, czasu na spotkania z rodziną i przyjaciółmi - dodaje Lubnauer.

 

prz/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie