Twierdził, że pomylił 3-letnią córkę z żoną. Pedofil skazany na 200 lat więzienia

Świat
Twierdził, że pomylił 3-letnią córkę z żoną. Pedofil skazany na 200 lat więzienia
West Virginia Regional jail

26-letni Henry Bennet przyznał przed sądem w Bluefield (USA), że dwukrotnie molestował swoją 3-letnią córkę. Ławie przysięgłych wystarczyło 30 minut, żeby stwierdzić, że jest winny. Został skazany na 200 lat więzienia. Po 50 latach może ubiegać się o zwolnienie. - Nie zamykam go na resztę życia, ale do końca jego "skutecznego życia",(seksualnego - red.) - powiedział sędzia Derek Swope.

Sprawa wyszła na jaw w lutym 2018 roku, po tym jak dziewczynka powiedziała członkom rodziny, że była wykorzystywana seksualnie. To samo zeznała, przed pracownikami społecznymi ds. ochrony dzieci.

 

Mężczyzna został aresztowany, lecz na pierwszym przesłuchaniu nie przyznał się do winy. Dopiero podczas kolejnego przesłuchania powiedział, że dopuścił się dwukrotnej napaści seksualnej na dziewczynkę.

 

Matka odpowie za zaniedbanie dziecka

 

Po raz pierwszy miało do tego dojść podczas stosunku ze swoją partnerką, która w pewnym momencie wyszła do łazienki. Wówczas dziecko miało wejść do łóżka, na którym leżał mężczyzna, a ten zaczął je molestować. 

 

24-letnia żona mężczyzny początkowo była oskarżona o współudział w zbrodniach Bennetta. Ostatecznie odpowie za zaniedbanie dziecka.

 

 

maw/msl/ thesun.co.uk
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie