Przewijaj, cofaj lub oglądaj od początku. W Cyfrowym Polsacie telewizja kablowa w technologii IPTV

Technologie
Przewijaj, cofaj lub oglądaj od początku. W Cyfrowym Polsacie telewizja kablowa w technologii IPTV
Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat wprowadza nową usługę - telewizję kablową w technologii IPTV. Odbiór kanałów telewizyjnych będzie możliwy za pośrednictwem stacjonarnego internetu szerokopasmowego, czyli bez anteny satelitarnej. - To klienci będą decydować, który sposób dostarczania treści telewizyjnych, satelitarny czy IPTV, jest dla nich najwygodniejszy - mówi Maciej Stec, członek zarządu Cyfrowego Polsatu.

Nowej usłudze Cyfrowego Polsatu dedykowany jest nowy dekoder EVOBOX IP, który zapewnia dostęp na telewizorze do nawet ponad 150 kanałów oraz posiada nowoczesne funkcje typu reStart czy CatchUP, pozwalające abonentowi korzystać z telewizji na jego zasadach.

 

Usługa będzie dostępna z abonamentem w ramach takich samych pakietów jakie oferuje telewizja satelitarna Cyfrowego Polsatu. Aby skorzystać z nowego rozwiązania poza dekodere, EVOBOX IP trzeba mieć dostęp do internetu stacjonarnego od operatora sieci Plus, Netii lub Orange o minimalnej prędkości pobierania 8 Mb/s (na jeden dekoder).

 

- Wprowadzenie nowej oferty opartej na technologii IPTV to kolejny etap w rozwoju naszej Grupy i odpowiedź na zmieniające się potrzeby i oczekiwania naszych klientów, którzy teraz będą mogli zdecydować, który sposób dostarczania treści telewizyjnych – satelitarny czy IPTV – jest dla nich najwygodniejszy. Od grudnia zeszłego roku zapewniamy w ofercie sieci Plus Internet stacjonarny w oparciu o infrastrukturę Netii, który jest idealny do łączenia z nową usługą telewizyjną Cyfrowego Polsatu - mówi Maciej Stec, członek zarządu w Cyfrowym Polsacie S.A. i Telewizji Polsat Sp. z o.o. 

 

Dzięki nowej usłudze i rozbudowanym możliwościom dekodera EVOBOX IP klient otrzyma dostęp do funkcji, dzięki którym będzie mógł oglądać telewizję na swoich zasadach.


· reStart, która pozwala na oglądanie wybranych programów z kanałów linearnych od początku nawet jeśli widz spóźnił się na program;

· TimeShift, dzięki której można zatrzymywać i przewijać wybrane programy do trzech godzin, a to pozwala jeszcze raz zobaczyć wybraną scenę czy fragment meczu, gdy trzeba przerwać oglądanie;

· CatchUP, która umożliwia oglądanie wybranych programów nawet do 7 dni wstecz od ich emisji, bez dodatkowych opłat, i to bez konieczności nagrywania.

dro/ Telewizja Polsat
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie