Nagrody dla Cyfrowego Polsatu w plebiscycie SAT Kurier Awards

Biznes
Nagrody dla Cyfrowego Polsatu w plebiscycie SAT Kurier Awards

Cyfrowy Polsat zwyciężył w trzech z siedmiu kategorii plebiscytu na najlepsze produkty na rynku telewizji cyfrowej: Najlepszy dekoder/odbiornik HD, Kanał tematyczny roku i Najlepsza firma/operator roku. To kolejny rok z rzędu, kiedy Grupa Cyfrowy Polsat zdobyła statuetki SAT Kurier Awards.

To dziewiąta już edycja plebiscytu SAT Kurier Awards 2018 na najlepsze produkty w branży telewizji cyfrowej w siedmiu kategoriach. Jury złożone z przedstawicieli organizatorów wystawy SAT KRAK 2018 i redaktorów magazynu SAT Kurier wybrało zwycięzców spośród nominowanych produktów i usług, które w głosowaniu internetowym zdobyły największą liczbę punktów. 

Najlepszym operatorem/firmą roku został Cyfrowy Polsat, "doceniony jako największy polski dostawca zintegrowanych usług multimedialnych, zapewnijący kompleksową ofertę usług telewizyjnych i telekomunikacyjnych z wykorzystaniem wielu technologii i na wszystkie urządzenia, które mogą służyć do oglądania telewizji".

 

W kategorii Najlepszy dekoder/odbiornik HD zwyciężyły: jeden z najnowszych dekoderów linii EVOBOX - Evobox HD, który łączy odbiór kanałów satelitarnych z nowoczesnym designem, prostą i intuicyjną obsługą oraz łatwym dostępem do serwisów multimedialnych - Cyfrowy Polsat GO i HBO GO, produkowany w należącej do Grupy fabryce InterPhone Service z Mielca; drugim laureatem jest Lion 3-M plus (AX Technology).

Kanałem tematycznym roku okazał się Polsat Sport Premium, marka, pod którą działają dwa kanały premium - Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz 4 serwisy telewizyjne w systemie PPV dedykowane Lidze Mistrzów UEFA. Dzięki nim pierwszy raz w historii TV wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA można oglądać na żywo. Kanały Polsat Sport Premium 1 i 2 nadają w jakości Super HD, a zbudowane dla nich najnowocześniejsze w Polsce studio sportowe korzysta z najnowszych osiągnieć techniki – ekranu 4x4K, wirtualnego okna, modeli 3D i rozszerzonej rzeczywistości.

W tej kategorii doceniono też CANAL+ 4K Ultra HD.

 

Nagrody wręczono podczas gali SAT Kurier Awards 2018 1 marca w Krakowie. Statutetki w imieniu Grupy Cyfrowy Polsat odebrał Paweł Sokołowski, dyrektor Departamentu Urządzeń Konsumenckich. 

dro/ Telewizja Polsat
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie