"Z głupotą się nie wygra". Czarzasty o słowach Pawłowicz w Sejmie

Polska

- Wy nie pogodziliście się z wynikami wyborów i wasza postawa jest postawą faszystów - tak z mównicy sejmowej do opozycji mówiła posłanka PiS Krystyna Pawłowicz. Jej wypowiedź skomentowali goście program "Polityka na Ostro". Norbert Kaczmarczyk z Kukiz'15 uznał, że posłanka powinna zostać ukarana finansowo, a Włodzimierz Czarzasty z SLD stwierdził dobitnie: - Z głupotą się nie wygra.

- Powinna zostać ukarana finansowo - skomentował wypowiedź Krystyny Pawłowicz polityk Kukiz'15. - To jest najlepszy bat na posłów zachowujących się w ten sposób w Sejmie - wyjaśnił Norbert Kaczmarczyk.

 

Polityk SLD Włodzimierz Czarzasty spuentował wypowiedź posłanki PiS krótko: - Po prostu swoi mogą więcej, swoich nie karzemy.

 

"Ludzie to słyszą, ludzi to denerwuje"

 

Dodał, że w ostatecznym rozrachunku obróci się to przeciwko pozwalającym (sobie na takie zachowanie - red.). - Ludzie to widzą, ludzie to słyszą, ludzi to denerwuje. Nie chcę pani Pawłowicz obrażać, ale z głupotą się nie wygra.

 

W obronie posłanki stanął poseł partii Porozumienie Kamil Bortniczuk. - Większy poziom agresji i braku kultury jednak widzę po stronie opozycji.

 

Wypowiedź posłanki Pawłowicz miała miejsce po przedstawieniu w Sejmie przez prezes Trybunału Konstytucyjnego Julię Przyłębską informacji o istotnych problemach wynikających z działalności i orzecznictwa TK w 2017 r.

hlk/grz/ Polsat News, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie