Nowości i ulubione produkcje. Wiosenna ramówka Polsatu

Kultura
Nowości i ulubione produkcje. Wiosenna ramówka Polsatu
Polsat News

Komediowy serial "Powiedz TAK!", show "Surprise, Surprise", śpiewające Katarzyna Zielińska, Aleksandra Szwed i Katarzyna Pakosińska, film "Wilk z Wall Street" - to tylko część niespodzianek Telewizji Polsat, do obejrzenia już od marca. Dla widzów spragnionych newsów stacja wprowadza wieczorne wydanie "Wydarzeń". Będą też nowe edycje najchętniej oglądanych programów rozrywkowych i publicystycznych.

Od samego rana w Polsacie i Polsat News sprawdzone i rzetelne informacje. Codziennie od 5:58 w programie "Nowy Dzień z Polsat News" najświeższe wiadomości ze świata polityki, gospodarki, kultury i sportu. Prowadzący: Bartosz Kurek, Beata Cholewińska, Magdalena Kaliniak, Joanna Górska, Mariusz Abramowicz i Przemysław Białkowski każdego dnia goszczą ciekawych rozmówców, którym zadają interesujące i często trudne pytania.

 

Wieczorne "Wydarzenia" o 22:00


Od poniedziałku, 7 marca, Polsat News  wprowadza nowe wieczorne wydanie "Wydarzeń" - flagowego programu informacyjnego Telewizji Polskat. Program, który poprowadzą Dorota Gawryluk, Joanna Wrześniewska-Sieger, Jarosław Gugała oraz Maciej Stroiński będzie emitowany na antenie Polsat News od poniedziałku do piątku o godzinie 22:00. Będzie to wieczorne podsumowanie dnia składające się z przeglądu najważniejszych wydarzeń z kraju i ze świata, rozmowy z gościem w studiu, informacji sportowych i prognozy pogody.


- Widzowie cenią "Wydarzenia". Cieszę się, że będę mogła uczestniczyć w kolejnym projekcie. Jestem pewna, że widzowie go docenią - powiedziała szefowa "Wydarzeń" Dorota Gawryluk.


"Wydarzenia" bez zmian także o 15:50 w Polsat News oraz codziennie o 18:50 na antenie Polsatu i Polsat News.

 


"Interwencja" liderem


Michał Bebło i Marcin Łukasik prowadzący magazyn "Interwencja", wraz z zaangażowanym w przedstawiane sprawy zespołem reporterów są dla wielu widzów często ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zgłoszone problemy są przez nich analizowane, a żadna prośba nie jest lekceważona.

 

Dowodem skuteczności programu jest stała od 13 lat widownia "Interwencji", sięgająca 1,5 mln widzów w czasie emisji magazynu oraz pozycja numer jeden stacji Polsat w grupie komercyjnej w czasie trwania programu.


"Interwencja" od poniedziałku do piątku o 16:15 w Polsacie.

 

"Państwo w Państwie" ujawnia urzędnicze patologie


Magazyn "Państwo w Państwie" jako jedyny w Polsce piętnuje przypadki nadużywania prawa, nepotyzmu w relacjach: państwo-przedsiębiorca i państwo-obywatel. Program walczy  z powszechnym w klasie urzędniczej przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy.

 

Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. Program prowadzi Przemysław Talkowski.


"Państwo w Państwie" w niedziele o 19:30 w Polsacie.

 

"Powiedz TAK!" co wtorek, godz. 21:30


Już w marcu na antenie Telewizji Polsat pojawią się trzy nowości: serial "Powiedz TAK!", show pod tajemniczym tytułem "Surprise, Surprise" oraz serial paradokumentalny "Małolaty".


"Powiedz TAK!" to obyczajowo-komediowa historia, która w zabawny sposób przedstawia życiowe wzloty i upadki warszawskich trzydziestolatków. Czworo przyjaciół: Basia, Wiktor, Justyna i Bartek (granych przez obecnie najbardziej pożądanych aktorów młodego pokolenia - Katarzynę Zawadzką, Pawła Domagałę, Agnieszkę Więdłochę i Nikodema Rozbickiego) wspiera się wzajemnie i planuje zrobić oszałamiającą karierę w branży ślubno-weselnej.


W serialu obok zamierzającej podbić świat czwórki przyjaciół, występuje plejada aktorów. Wśród nich m.in. Tamara Arciuch, Mikołaj Roznerski, Cezary Pazura, Maria Pakulnis, Sylwia Gliwa i Anna Karczmarczyk.

 

 

 

"Surprise, Surprise", premierowy odcinek 12 marca o 20:00


"Surprise, Surprise" to program pełen wzruszeń, łez, radości, nieoczekiwanych spotkań i zaskakujących niespodzianek. Ten program jest szansą, by docenić prawdziwych bohaterów codzienności. Poznamy historie zwykłych - niezwykłych ludzi, którzy w zaskakujących sytuacjach potrafili bezinteresownie pomóc innym, a nawet uratować od śmierci zupełnie obce osoby.

 

Zaproszeni do programu bohaterowie zostaną uhonorowani niespodzianką będącą niejednokrotnie spełnieniem ich życiowych marzeń. A wszystko dlatego, że  - często po wielu latach - ktoś będzie im chciał podziękować. Show poprowadzi Wojciech Błach, aktor znany widzom z produkcji Polsatu: "Pierwsza miłość", "Skazane" i "Szpilki na Giewoncie" oraz ulubieniec Polek - Stefano Terrazzino.

 


"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"


Taneczny parkiet nie znosi pustki, dlatego od marca, w piątkowe wieczory Polsat zaprasza widzów do oglądania 5. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Po raz kolejny 11 par stanie do walki o Kryształową Kulę i tytuł najlepszego tancerza spośród gwiazd.


Wśród uczestników  wiosennej edycji będzie można zobaczyć: "aktorkę charakterystyczną" jak mówi sama o sobie - Elżbietę Romanowską, boksera wagi ciężkiej - Izu Ugonoha, jedną z najładniejszych aktorek młodego pokolenia - Joannę Opozdę, wokalistę zespołu De Mono - Andrzeja Krzywego, doktor Olę Pietrzak ze szpitala w Leśnej Górze, czyli aktorkę Annę Karczmarczyk, wokalistkę Kasię Stankiewicz, Mistera Polski 2015 Rafała Jonkisza, aktora Waldemara Błaszczyka, zafascynowanego muzyką aktora młodego pokolenia - Nikodema Rozbickiego, cudowne dziecko polskich komedii romantycznych, 17-letnią Julię Wróblewską oraz aktorkę, która "największą gwiazdą czuje się w domu" - Dorotę Chotecką. 


Tańczące gwiazdy i ich trenerów oceniać będzie niezawodne jury w składzie: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. W tej edycji u boku Krzysztofa Ibisza pojawi się Paulina Sykut-Jeżyna.


Premierowy odcinek - 4 marca (piątek), godz. 20:00 w Polsacie.

 


"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z Kasprzykowskim


Do tej pory w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 32 uczestników zaprezentowało już ponad 300 metamorfoz. Niektóre z nich szczególnie zapisały się w historii programu.


Wiosną, w rywalizacji o Złotą Twarz i czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny śpiewająco zmagać się będą: Katarzyna Zielińska, Aleksandra Szwed, Katarzyna Pakosińska, Agnieszka Twardowska, Marcin Rogacewicz, Adam Fidusiewicz, Dariusz Kordek i Jerzy Grzechnik.


Program niezmiennie poprowadzą: Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Za jurorskim stołem, obok Małgorzaty Walewskiej, Katarzyny Skrzyneckiej i Pawła Królikowskiego,  zasiądzie nowy ekspert, zwycięzca 4. edycji show i ukochany Anki z serialu "Przyjaciółki" - Bartek Kasprzykowski.


Premierowy odcinek - 12 marca (sobota), godz. 21:30 w Polsacie.

 

 

"Tylko muzyka. Must be the music" i Tymon Tymański

 

W 11. edycji  "Tylko muzyka. Must be the music" pojawi się nowy niezwykły juror - Tymon Tymański, kolorowy ptak polskiej sceny alternatywnej, kompozytor, autor tekstów, wielbiciel i znawca twórczości The Beatles. 

 

- Będę dobrym, rzetelnie przygotowanym i rzeczowo punktującym jurorem. Chciałbym przyciągnąć do programu rożnych zdolnych "freaków", przeróżnych młodych Maleńczuków i Tymańskich, którzy talent show omijają szerokim łukiem, uważając, że to obciach. Skoro tu jestem, to jednak nie obciach - jestem na to wyczulony - mówi Tymon Tymański o swoim udziale w "Tylko muzyka".


Premierowy odcinek – 6 marca (niedziela), godz. 20.00 w Polsacie.

 

"Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia", wtorek, godz. 20:00


W piątej edycji "Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia" w trudnej sztuce gotowania zmierzy się czternastu nowych śmiałków. Tylko nielicznym uda się tutaj przetrwać i opuścić program z podniesionym czołem.

 

Będą na nich czekały piekielne zadania i przede wszystkim On - gigant polskiej gastronomii – Wojciech Modest Amaro, zdobywca jedynej w Polsce prestiżowej gwiazdki Michelin.

 

 

Premierowy "TOP CHEF" - 2 marca, środa, o 20:40


To już szósty sezon "TOP CHEF", najważniejszego kulinarnego show, w którym co tydzień można zobaczyć popisy prawdziwej, kucharskiej wirtuozerii profesjonalistów.  - Ten program wywołuje prawdziwą zmianę jakościową i pokoleniową w polskich restauracjach, i to naprawdę widać. To jest coś absolutnie niezwykłego, że przy pomocy telewizji można wywołać taką rewolucję – powiedział w finale ostatniego sezonu show juror Maciej Nowak.

 

Zacięta i wciągająca rywalizacja, potrawy, obok których nie można przejść obojętnie oraz niezapomniane smaki działające na wszystkie zmysły - to wszystko już w nadchodzącym 6. sezonie najważniejszego kulinarnego show na świecie!

 


"Nasz nowy dom" - premiera 3 marca, czwartek, o 20:00


Ekipa programu "Nasz nowy dom" wyremontowała do tej pory już 54 domy i mieszkania. Łzy wzruszenia, radość i szczęście obdarowanych to największa nagroda za trud wykonywanych w ekspresowym tempie remontów.

 

W szóstym sezonie "Naszego nowego domu" Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzą kolejnych 12 rodzin, których historie nikogo nie pozostawią obojętnym.

 


"Przyjaciółki" w czwartek o 21:00


To już siódmy sezon serialu "Przyjaciółki" - jak potoczą się dalsze losy "Przyjaciółek"? W nadchodzącym sezonie dawne namiętności bohaterek wybuchną na nowo, a kolejne zwroty w życiu Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji nie zawiodą milionów wiernych fanów serialu.

 

Obok Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej - Brauer oraz ich dotychczasowych serialowych partnerów, tj. Marcina Rogacewicza, Krzysztofa Wieszczka i Bartka Kasprzykowskiego, w nowej serii zobaczymy również - Stefano Terrazzino. Do obsady dołączy też Marek Bukowski – Jasiek, przyjaciel z dzieciństwa Zuzy.


Premierowy odcinek – 3 marca (czwartek), godz. 21:00.

 


Ulubione seriale i kinowe hity


Na wiernych fanów niezmiennie od poniedziałku do piątku o 18:00 czekają bohaterowie serialu "Pierwsza Miłość".


Do "Świata według Kiepskich" zapraszają mieszkańcy ulicy Ćwiartki ¾ we Wrocławiu. Wiosną Ferdynand Kiepski postanowi, m.in. zostać maratończykiem oraz zapoluje na wieloryba razem... z samym Danielem Olbrychskim. Premierowy odcinek – 2 marca (środa), godz. 20:00 w Polsacie.


Wiosną widzowie zobaczą również kontynuacje seriali paradokumentalnych: "Trudne sprawy" (pon.-pt, godz. 13:00), "Malanowski i Partnerzy" (pon.-pt., godz. 16:30), "Zdrady" (czwartki, godz. 22:00) "Pielęgniarki" (pon.-pt., godz. 12:00) oraz wracające po przerwie "Dlaczego ja?" (pon.-pt., godz. 14:45) i "Pamiętniki z wakacji" (środy, godz. 22:05).


Telewizja Polsat pokaże także największe przeboje kinowe ostatnich lat, w tym absolutne premiery telewizyjne: "Wilk z Wall Street" - w roli głównej Leonardo di Caprio, zdobywca tegorocznego Oscara, "Last Vegas", "Jeszcze większe dzieci", "Krudowie", "Szklana pułapka 5", "Sekretne życie Waltera Mitty" i "Wolverine".


Sport w Polsacie


Bezapelacyjnie najważniejszym wydarzeniem sportowym tego roku w Polsacie będą piłkarskie Mistrzostwa Europy Francja 2016, w których wystąpią 24 drużyny w tym Polska.

 

Zanim jednak w czerwcu i lipcu kibice zasiądą, aby wspierać piłkarzy, początek wiosny upłynie pod znakiem sportów walki.

 

5 marca w Polsacie i Polsacie Sport kibice zobaczą 34. galę KSW, a 2 kwietnia będą emocjonować się bokserskimi starciami podczas Polsat Boxing Night Adamek vs. Molina.

 

Polsat

 

prz/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie