Jesień w Telewizji Polsat. Nowości i lubiane programy

Kultura
Jesień w Telewizji Polsat. Nowości i lubiane programy
Polsat

Jesienią Telewizja Polsat zaproponuje widzom to, czego oczekują – doskonałą rozrywkę na światowym poziomie. Pojawią się sprawdzone formaty "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", "Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia", wariacje programów w gwiazdorskim wydaniu – "TOP CHEF. Gwiazdy od Kuchni", ale i nowości.

Już we wrześniu zadebiutuje nowe kabaretowe show – „Kabaret na żywo”, a codzienne pasmo popołudniowe wzbogacą dwa seriale paradokumentalne „Gliniarze” oraz „Na ratunek 112”. Jesienią powróci autorski serial Rinkego Rooyensa „Rinke za kratami”, a czwartkowe wieczory widzowie będą mogli spędzić z serialem „Przyjaciółki”. Jesienią także kolejne rodziny będą mogły zamieszkać w pięknych domach za sprawą programu „Nasz Nowy Dom”.


Sportowych emocji dostarczą piłkarze – ćwierćfinaliści francuskiego EURO. Tylko w Polsacie tej jesieni będzie można obejrzeć pierwsze cztery mecze reprezentacji Polski w rozpoczynających się eliminacjach do Mundialu w Rosji w 2018 r.


W grupie komercyjnej, tak pożądanej przez reklamodawców, po ośmiu miesiącach Telewizja Polsat jest numerem jeden – pokonała konkurencyjne TVN i TVP – z udziałami na poziomie 13,1% w okresie styczeń-sierpień – i po raz kolejny udowodniła, że jest liderem rynku i najchętniej oglądaną stacją telewizyjną w Polsce. 

 


"Kabaret na Żywo" niedziela, 4 września, godz. 20:00.


W niedzielne wieczory będzie można zobaczyć dwugodzinny mini kabareton na żywo z udziałem wszystkich najlepszych kabaretów w Polsce, a także prawdziwych gwiazd kabaretowej sceny. Absolutny top, najlepsi z najlepszych, nazwiska które bronią się same.


"Gliniarze" poniedziałek, 29 sierpnia, godz.17:00.


Intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne, dynamiczne akcje policyjne, najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością, fascynujący bohaterowie, zagrożenie życia i silne emocje. Wielbiciele zagadek kryminalnych będą mogli śledzić pięć razy w tygodniu codzienną pracę i losy funkcjonariuszy prestiżowego stołecznego Wydziału Kryminalnego Policji.


"Na ratunek 112" poniedziałek, 29 sierpnia, godz. 16:30.


Każdego dnia w całej Polsce pod numer 112 dzwonią tysiące osób. Wypadki, zasłabnięcia, czy włamania, to tylko ułamek codzienności dyżurujących przy telefonach dyspozytorów Centrum Pomocy Ratunkowej. Rzeczywistość wokół nich zmienia się niczym w kalejdoskopie, a na ich barkach spoczywa ogromna odpowiedzialność. Już jesienią na antenie Telewizji Polsat nowy serial paradokuemntalny, prezentujący kulisy dramatycznej pracy dyspozytorów z Centrum Pomocy Ratunkowej.


"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" (6 edycja) piątek, 2 września, godz. 20:00.


W tej edycji pojawi się mnóstwo nowych twarzy – jedenaście gwiazd oraz kilku debiutantów wśród tancerzy. Już od 2 września przez 10 tygodni, zawsze na żywo zabrzmią polskie i światowe przeboje w doskonałym wykonaniu orkiestry Tomka Szymusia, największe gwiazdy polskiej piosenki w roli gości specjalnych, barwne choreografie i wzruszające taneczne popisy – słowem, dwie godziny doskonałej rozrywki na najwyższym światowym poziomie.


Na parkiecie o Kryształową Kulę i pieniądze powalczą tej jesieni m.in. Karolina Gorczyca i Żora Korolyov; Urszula Dębska i Wojciech Jeschke; Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła; Mariola Bojarska – Ferenc i Tomasz Barański; Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment; Ewa Błachnio i Jacek Jeschke; Tomasz Ciachorowski oraz Natalia Głębocka. W jury podobnie jak w poprzedniej edycji zasiądą Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. Show poprowadzą Paulina Sykut – Jeżyna i Krzysztof Ibisz.


"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (6 edycja) sobota, 3 września, godz. 22:00.


Zaskakujące wcielenia polskich artystów do złudzenia przypominające prawdziwe ikony polskiej i światowej sceny muzycznej już od września w szóstej edycji najchętniej oglądanego w sobotnie wieczory show – „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O Złotą Twarz i 100 000 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny powalczy ośmiu nowych uczestników. Warto podkreślić, zwycięzca jesiennej edycji czekiem przekazanym wybranej przez siebie fundacji sprawi, że sumując wszystkie sezony, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wesprze potrzebujących już okrągłym milionem złotych!


W jesiennej edycji śpiewająco zmagać się będą: Joanna Moro, Olga Borys, Maria Tyszkiewicz, Olga Szomańska, Radosław Pazura, Mateusz Banasiuk, Michał Rudaś i Kamil Bijoś. Program niezmiennie poprowadzą: Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Za jurorskim stołem zasiądą Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Bartek Kasprzykowski.


"TOP CHEF. Gwiazdy od Kuchni" środa, 7 września, godz. 20:40.


Najlepszy program kulinarny w Polsce i na świecie oraz kucharze z pierwszych stron gazet. Już we wrześniu na antenie Telewizji Polsat  specjalna edycja programu „TOP CHEF”. Tym razem do walki na smaki stanie 13 niezwykłych uczestników. Łączy ich pasja do gotowania, bez której nie wyobrażają sobie życia. Wszyscy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem najlepszych szefów kuchni w tym kraju.


A będą to: Małgorzata Kalicińska, Maciej Skrzątek czyli Wróżbita Maciej, Katarzyna Skrzynecka, Bartosz Kurek, Olga Bończyk, Andrzej Bachleda, Anita Sokołowska, Tomek Oświęciński, Edyta Pazura, Piotr Galiński, Beata Oleszek, Rafał Maserak oraz Piotr „Vienio” Więcławski.
Kulinarne poczynania gwiazd zrecenzuje jury w składzie: Ewa Wachowicz, Wojciech Modest Amaro oraz Maciej Nowak. Program poprowadzi Maciek Rock, który nie umie gotować, ale bardzo lubi jeść.


„Top Chef. Gwiazdy od kuchni” jest pierwszą w Polsce, a drugą (po produkowanej w USA) edycją „TOP CHEF” na świecie, w której wystąpią znane osoby.


"Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia" (6 edycja) wtorek, 6 września, godz. 20:05.


Po wielkim sukcesie pięciu edycji niepowtarzalnego, legendarnego i największego w Polsce show kulinarnego – czas na nowy rozdział w historii programu. Jesienią „Hell’s Kitchen” zmienia oblicze!


W szóstym sezonie, porządku w najbardziej piekielnej restauracji w Polsce będzie strzegł nowy szef kuchni – Michał Bryś. Profesjonalnej kuchni uczył się od najlepszych, odbywając staże w wielu europejskich restauracjach z dwiema i trzema gwiazdkami Michelin. Po powrocie do kraju, w ciągu dwóch lat, osiągnął kulinarne wyżyny. Posypały się też nagrody, m.in. od prestiżowego przewodnika kulinarnego Gault&Millau, a najważniejsza z nich to tytuł „Szefa Jutra 2016”. Już niebawem w trudnej sztuce gotowania zmierzy się szesnastu śmiałków, którzy przez dziesięć tygodni będą pracować w pocie czoła u boku szefa Michała Brysia. Tylko najlepszym i najbardziej wytrwałym uda się przetrwać i opuścić program z podniesioną głową.


"Nasz nowy dom" (7 sezon) czwartek, 1 września, godz. 20:05.


Trzy lata, sześć sezonów nieustającej walki z czasem i trudną materią remontowanych domów, oraz ponad 70 rodzin, którym Telewizja Polsat już pomogła dając im nowe, ciepłe schronienie. Oto bilans pracy ekipy „Naszego nowego domu”, czyli ludzi którzy niosą uśmiech, są świadkami wzruszeń i łez szczęścia.


Jesienią Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzi kolejnych 12 rodzin, którym los nie szczędził ostrych zakrętów i trudności. W woj. zachodniopomorskim, wyremontują dom samotnego ojca w Łubowie koło Szczecinka. Po raz pierwszy będą w Bieszczadach i w górach Świętokrzyskich, pomogą również potrzebującym na Zamojszczyźnie. Za plany architektoniczne podobnie jak w poprzednim sezonie odpowiadać będą Martyna Kupczyk i Maciej Pertkiewicz, a w ekipie obok dobrze już znanego widzom kierownika robót Artura Witkowskiego pojawi się nowy w programie – Jarek Powirski.


"Rinke za kratami" (2 sezon) środa, 7 września, godz.22:05.


Jesienią ubiegłego roku serial dokumentalny „Rinke za kratami” okazał się strzałem w dziesiątkę. Pierwszy sezon oglądało średnio blisko 1 mln widzów. Telewizja Polsat w czasie emisji produkcji była liderem w grupie komercyjnej, a udział stacji w grupie wiekowej 16-49 wyniósł 12,7%. Dlatego Rinke Rooyens, charyzmatyczny reżyser i producent telewizyjny ponownie postanowił opuścić bezpieczną przestrzeń studia.


Tym razem ustawił sobie poprzeczkę jeszcze wyżej i dotarł za mury więzienia o zaostrzonym rygorze dla mężczyzn. Jako cel postawił sobie opowiedzieć o ludziach ukaranych za przestępstwa „dużego kalibru” i drugą edycję swojego autorskiego serialu zrealizował w Zakładzie Karnym w Siedlcach. Wkroczył do placówki, gdzie kara wielokrotnego dożywocia nie jest niczym wyjątkowym. Tej jesieni Rinke odkryje przed nami poruszające historie ludzi, którzy będąc w odosobnieniu przeszli metamorfozę. Spotka się również z tymi, dla których pobyt za kratami stał się sposobem na życie.


"Przyjaciółki" (8 sezon) czwartek, 1 września, godz. 21:10.


To już ósmy sezon serialu „Przyjaciółki” – czy Zuza na dobre zapomniała o Jerzym? Czy Anka będzie musiała zmierzyć się z ciężką chorobą? Czy Inga i Robert wezmą ślub? A Patrycja rozwiedzie się z Michałem? Obok Anity Sokołowskiej, Magdaleny Stużyńskiej-Brauer, Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej oraz ich dotychczasowych serialowych partnerów, w nowej serii zobaczymy Pawła Deląga, Michała Czerneckiego i Macieja Jachowskiego. Czy panowie skradną serca serialowych przyjaciółek?


Do obsady dołączą również Monika Dryl i Katarzyna Maciąg. Czy nowe bohaterki namieszają w życiu Ingi, Zuzy, Patrycji i Anki? Przekonamy się już jesienią!


Znane i lubiane produkcje


Jesienią powrócą także seriale „Pierwsza miłość” i „Świat według Kiepskich”. Nowe perypetie mieszkańców Wadlewa i Wrocławia będzie można oglądać od poniedziałku do piątku od 29 sierpnia o godzinie 18:00. W serialu pojawią się nowe twarze Katarzyna Sawczuk w roli Marianny, oraz Krzysztof Wieszczek jako Olek. Natomiast u Kiepskich pojawi się wyjątkowy gość – Zbigniew Wodecki, a premierowe odcinki serialu, który jesienią przekroczy okrągłą 500-setkę pojawią się od 7 września o godzinie 20:05.


Jesienią widzowie zobaczą również kontynuacje seriali paradokumentalnych: „Pielęgniarki” (od 29 sierpnia, od poniedziałku do piątku, o godzinie 12:00) „Trudne sprawy” (od 29 sierpnia, od poniedziałku do piątku, o godz. 13:00), „Dlaczego ja?” (od 29 sierpnia od poniedziałku do piątku, o godzinie 14:45) oraz „Zdrady” (od 1 września – w czwartki o godzinie 22:10).


Jesienią Telewizja Polsat pokaże także największe przeboje kinowe ostatnich lat.


"Wydarzenia"


"Wydarzenia", czyli flagowy program informacyjny Telewizji Polsat, nadawany w Polsacie, Polsacie News i Polsacie News 2. Główne wydanie, które prowadzą Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger oraz Maciej Stroiński, jest emitowane codziennie o godzinie 18:50.


Od poniedziałku do piątku „Wydarzenia” są również nadawane o godzinie 15:50 w Polsacie, Polsacie News i Polsacie News 2, a o 22:00 w Polsacie News. Wydanie popołudniowe prowadzą Joanna Wrześniewska-Sieger, Agnieszka Mosór, Maciej Stroiński i Mariusz Abramowicz. Natomiast gospodarzami wydania wieczornego są Jarosław Gugała, Maciej Stroiński oraz Joanna Wrześniewska-Sieger. Szefową „Wydarzeń” jest Dorota Gawryluk.


Najnowsze wydania „Wydarzeń” są również dostępne w Internecie w serwisie Polsatnews.pl w zakładce „Nasze programy” lub bezpośrednio pod adresem: http://www.polsatnews.pl/nasze-programy.


"Interwencja"


Michał Bebło i Marcin Łukasik prowadzący magazyn „Interwencja”, wraz z zaangażowanym i dynamicznym zespołem reporterów są dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zgłoszone sprawy są przez nich analizowane, a żadna prośba nie jest lekceważona. Dowodem skuteczności programu jest stała od 13 lat widownia „Interwencji”, sięgająca 1,5 mln widzów w czasie emisji magazynu oraz pozycja numer jeden stacji Polsat w grupie komercyjnej w czasie trwania programu.


"Państwo w Państwie"


Jesienią powraca jeden z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. Już we wrześniu premierowe wydanie programu „Państwo w Państwie” w Polsacie, Polsacie News i Polsacie News 2. Program, prowadzony przez Przemysława Talkowskiego, dziennikarza Polsat News, walczy


z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają te patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych.


Sportowe wydarzenia jesieni w Telewizji Polsat


Po sukcesie jakim był występ naszych piłkarzy na Mistrzostwach Europy we Francji, wybrańców Adama Nawałki czeka kolejne wyzwanie. Tej jesieni na antenie Polsatu i Polsatu Sport, będzie można zobaczyć pierwsze cztery spotkania naszej reprezentacji, rozegrane w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Rosji w 2018 roku.


4 września (niedziela) godz. 18:00 mecz Kazachstan – Polska
8 października (sobota) godz. 20:45 mecz Polska – Dania
11 października (wtorek) godz. 20:45 mecz Polska – Armenia
11 listopada (piątek) godz. 20:45 mecz Rumunia – Polska


Kibiców boksu czekają zaś wielkie emocje podczas dwóch gal Polsat Boxing Night – 17 września na gali Polsat Boxing Night w trójmiejskiej ERGO Arenie w walce wieczoru Krzysztof Głowacki stoczy walkę z Ołeksandrem Usykiem. Stawką pojedynku będzie tytuł Mistrza Świata. A 5 listopada gala Polsat Boxing Night odbędzie się w TAURON Arenie w Krakowie.


Fani MMA 1 października w Polsacie i Polsacie Sport obejrzą 36 galę KSW. Wśród największych gwiazd w trzech walkach wieczoru będą Michał Materla, który wykona kolejny krok na drodze do odzyskania utraconego pasa KSW w wadze średniej, oraz najmłodsi mistrzowie Federacji Tomasza Narkuna i Mateusza Gamrota, którzy będą bronić swoich tytułów. Walkę w klatce w wadze ciężkiej stoczy również zabrzanin Michał Kita.


Kolejne emocje fanów MMA czekać będą 15 października, kiedy w katowickim Spodku wystąpią wojownicy 14 gali FEN. Kibice będą mogli zobaczyć pojedynki w których wystąpią m.in. Tomasz Sarara, Tyberiusz Kowalczyk i Paweł Biszczak. Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport.


IPLA


Propozycje z jesiennej ramówki Telewizji POLSAT będzie można znaleźć także w największej telewizji internetowej IPLA: www.ipla.tv.


Jeszcze przed emisją na antenie Telewizji POLSAT w IPLI pojawią się najnowsze produkcje serialowe stacji.


Jak co sezon, z myślą o swoich widzach, IPLA przygotowała także własne produkcje – ekskluzywne materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z popularnymi aktorami. Dla spragnionych kulinarnych emocji dodatkowo zaplanowano cykle „TOP CHEF na deser” i „Kuchenni grzesznicy", a dla fanów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” szczegóły powstawania programu w cyklu – „Druga twarz”.

 

Polsat

prz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie