Halloweenowy spot wyborczy Małgorzaty Wassermann. "Zdejmij zły urok z Krakowa"

Polska

Sztab wyborczy kandydatki Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Krakowa Małgorzaty Wassermann opublikował halloweenowy spot wyborczy, w którym uderza w obecnego włodarza miasta Jacka Majchrowskiego. "4 listopada zdejmij zły urok z Krakowa. Zmień prezydenta" - przekonuje sztab.

"Kampania nie musi być brutalna, kampania nie musi być nudna... Uczony Mąż wciąż nie jest pewny wygranej..." - napisała Wassermann na Twitterze; do wpisu dołączyła nowy spot wyborczy.

 

 

W krótkim filmiku widzimy postać parodiowanego prezydenta Krakowa, który dzwoni do "zakładu profetycznego". "To nie tak miało wyglądać. Mieliśmy pewne zobowiązania. Ja już nie mam siły" - podkreśla postać na filmiku.

 

"Z igrzyskami było tak samo: pan się nie martwi, pan się nie martwi profesorku, widzę kółka olimpijskie. Gdzie są te igrzyska, gdzie te kółka? 11 mln tylko udało się wydać" - mówi dalej.

 

Następnie skarży się na to, ile razy ma przechodzić przez drugą turę. "Przecież ja się stresuję, ja mam swoje lata" - podkreślił.

 

 

"Ile osób musiałem zwolnić, a tu mi już pukają do drzwi ludzie z przegranego sejmiku, gdzie ja ich powciskam? A deweloperzy, przecież tyle jeszcze do zabetonowania" - mówi w dalszej części filmiku. "Nie, to miasto jest moje i moich kolegów. I oby tak zostało" - dodaje postać, stylizowana na Majchrowskiego.

 

Na końcu filmiku pojawia się napis: "4 listopada zdejmij zły urok z Krakowa! Zmień prezydenta. Czas na zmiany".

las/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie