"Kryśka, znaleźliśmy Twoje tabletki". PSL odpowiada na wpis Pawłowicz

Polska
"Kryśka, znaleźliśmy Twoje tabletki". PSL odpowiada na wpis Pawłowicz
Polsat News

"Kryśka, znaleźliśmy Twoje tabletki. Oddamy jak się zobaczymy w Sejmie. Do tego czasu nie panikuj i się trzymaj. Pamiętaj: i tak Cię kochamy" - w taki sposób PSL odniosło się na Twitterze do wpisu Krystyny Pawłowicz. Posłanka PiS skrytykowała ludowców, pisząc m.in. że "pasożytują na wsi i polskich rolnikach".

Wpis Pawłowicz, do którego odniosło się PSL, pojawił się w niedzielę. 

 

"PSL, nie chowaj się! To wy pasożytujecie na wsi i polskich rolnikach. Uwłaszczyliście się na przemyśle z rolnictwem związanym, gnębicie swych sąsiadów rolników. Podnieśliście z PO wiek emerytalny waszych kobiet ze wsi aż o 12 lat! PSL! Na kolana i przeproście!" - napisała posłanka.

 

 

Tweet zyskał dużą popularność w internecie i doczekał się odpowiedzi PSL.

  

 

Krystyna Pawłowicz nie pozostała dłużna. "Na waszą jałową miłość czeka w Słupsku Biedroń. Powodzenia" - odpisała.

 

 

Od kilku dni między PiS a PSL trwa walka o rolniczy elektorat. 

 

W sobotę podczas protestu rolników na Mazowszu, przemawiał Władysław Kosiniak-Kamysz. Lider ludowców zapowiedział, że jego partia "powstrzyma fałszywych obrońców polskiej wsi, powstrzyma PiS, powstrzyma oszustów". - Przywrócimy w Polsce i sprawiedliwość, i prawo - dodał.

 

Z kolei w Sandomierzu w weekend premier Mateusz Morawiecki stwierdził, że "to PSL wyprzedało zakłady przetwórstwa rolnego, zakłady mięsne i przez nie dzisiaj monopoliści zachodni za często dyktują nam ceny".

 

polsatnews.pl

dk/ml/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze