Kaczyński w górach "zatroskany stanem opozycji w Polsce". Brudziński pokazał zdjęcia prezesa PiS

Polska
Kaczyński w górach "zatroskany stanem opozycji w Polsce". Brudziński pokazał zdjęcia prezesa PiS
Twitter/Joachim Brudziński

Jarosław Kaczyński spędził sierpniowy weekend, wędrując po górach. Zdjęcia z wyprawy w Beskid Sądecki opublikował Joachim Brudziński. Szef MSWiA napisał pod jedną z fotografii, że prezes PiS jest "zatroskany stanem opozycji w Polsce". Lider partii rządzącej w czerwcu opuścił szpital, w którym przebywał przez kilka tygodni z powodu problemów z kolanem, a później musiał poruszać się o kulach.

Na zdjęciach, które na Twitterze pokazał Brudziński, widać prezesa PiS ubranego w niebieską koszulę, czarną kamizelkę i czapkę z daszkiem. W tle widnieją zalesione górskie szczyty.

 

 

Pod fotografią, na której Kaczyński wygląda na zamyślonego, minister napisał, że prezes jest "zatroskany stanem opozycji w Polsce"

 

 

Problemy z kolanem

 

Na opublikowanych zdjęciach nie widać jednak całej sylwetki prezesa PiS, który jeszcze w lipcu poruszał się o kulach z powodu problemów z kolanem.

 

Prezes PiS w czerwcu opuścił Wojskowy Instytut Medyczny przy ul. Szaserów, w którym przez ponad miesiąc przebywał w związku z chorobą zwyrodnieniową stawów.

 

Szpital poinformował wówczas w komunikacie, że "szybko podjęta interwencja medyczna oraz pełna współpraca Pacjenta pozwoliły na sprawne ukończenie etapu leczenia szpitalnego".

 

W mediach pojawiły się jednak informacje, że Jarosław Kaczyński niebawem wróci do szpitala na operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego.

 

Szef PiS mówił też o tym w lipcowym wywiadzie dla tygodnika "Sieci". "(...) Mam przed sobą jeszcze operację. Przechodzę dość ciężką kurację antybiotykową, co nie jest bez wpływu na samopoczucie. Wyniki krwi i wszystkie inne są dobre. Samopoczucie się poprawia" - powiedział Kaczyński. 

 

Słynna peleryna prezesa

 

Joachim Brudziński kolejny raz opublikował zdjęcia z wakacyjnych wyjazdów Kaczyńskiego. Rok temu minister pokazał fotografię prezesa PiS w biało-czerwonej pelerynie z godłem Polski. Wcześniej prezentował też zdjęcia z wyjazdu na ryby.

 

 

polsatnews.pl

paw/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie