Gigantyczna koszulka na ścianie bloku w Brzeszczach. Mieszkańcy gotowi na mecz Polaków

Kultura
Gigantyczna koszulka na ścianie bloku w Brzeszczach. Mieszkańcy gotowi na mecz Polaków
Kibice z Szymanowskiego 2

Na bloku przy ulicy Szymanowskiego 2 w Brzeszczach (woj. małopolskie) kibice piłkarskiej reprezentacji Polski wywiesili koszulkę w biało-czerwonych barwach. W ten sposób wspierają kadrę Adama Nawałki. O godzinie 17:00 Polska rozegra pierwszy mecz na mistrzostwach świata w Rosji. Zmierzy się z reprezentacją Senegalu.

Koszulka ma 10 metrów długości i 7 metrów szerokości. Na środku został umieszczony duży napis: "Brzeszcze".

 

Kibice z bloku przy ulicy Szymanowskiego 2 wywieszają gigantyczną koszulkę od kilku lat, przy okazji meczów Polaków na prestiżowych turniejach, m.in. na mistrzostwach Europy. 

 

 

 

O godz. 16:15 w Polsat News ruszy wydanie specjalne "Polska w grze" poświęcone meczowi. Poprowadzą je Beata Cholewińska i Przemysław Iwańczyk. Wśród gości m.in. minister sportu i turystyki Witold Bańka oraz artysta Krzysztof Skiba.

 

Pokażcie, jak Wy kibicujecie Polakom. Czekamy na Wasze zdjęcia i filmiki. Umieścimy je w galerii na portalu polsatnews.pl, a część z nich pojawi się również na antenie Polsat News. 

 

Swoje zdjęcia lub filmiki możecie przesyłać mailem na adres portal@polsat.com.pl, poprzez wiadomości na facebooku polsatnews.pl lub przez zakładkę Widzisz-Zareaguj. Będziemy wdzięczni za dodanie krótkiego opisu (wystarczy jedno zdanie) lub przynajmniej podanie imienia autora zdjęcia i nazwy miejscowości.  

 

polsatnews.pl

 

luq/ml/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie