Kibice mundialu kontra zasady. Sąsiedzkie "starcie" przed mistrzostwami świata

Polska
Kibice mundialu kontra zasady. Sąsiedzkie "starcie" przed mistrzostwami świata
Twitter/Arkadiusz Szostakiewicz

"36 lat czekamy na medal tej wielkiej imprezy. W związku z tym uprzejmie informujemy o podniesionym poziomie decybeli w trakcie rozgrywek, za co bardzo przepraszamy" - poinformowali na kartce wywieszonej na klatce schodowej "Kibice Mundialu 2018" z jednego z warszawskich osiedli. Ich prośba nie spotkała się jednak z życzliwym przyjęciem sąsiadów.

Kibice mieszkający na jednym ze stołecznych osiedli, pewni nadchodzących wielkimi krokami emocji podczas oglądania meczów mistrzostw świata, postanowili prewencyjnie poinformować sąsiadów o możliwych zakłóceniach spokoju w tym szczególnym dla każdego fana piłki nożnej czasie. 

 

"Stało się. Nadeszły dni Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. 36 lat czekamy na medal tej wielkiej imprezy. W związku z tym uprzejmie informujemy o podniesionym poziomie decybeli w trakcie rozgrywek, za co bardzo przepraszamy. Później będziemy cichutko... chyba, że wygramy..." - poinformowali na kartce wywieszonej na klatce schodowej "Kibice Mundialu 2018". "Emocji nie zabraknie" - dodali.

   

 

 

"Odpowiednie służby przypomną"

 

Ich prośba nie spotkała się jednak z życzliwym przyjęciem sąsiadów. Pod informacją ktoś dał im do zrozumienia, że mundial mundialem, ale zasady obowiązują wszystkich bez względu na okoliczności.

 

"Od 22:00 obowiązuje cisza nocna. Jak ktoś będzie miał problem dostosować się, to odpowiednie służby przypomną!!!" - można przeczytać na kartce.

 

Pierwszy gwizdek na rosyjskim mundialu już w czwartek o godzinie 17:00. W meczu otwarcia piłkarskich mistrzostw świata Rosja zmierzy się z Arabia Saudyjską.

 

Polacy swój pierwszy mecz rozegrają 19 czerwca w Moskwie. Naszym pierwszym rywalem na mistrzostwach świata będzie Senegal. Potem biało-czerwoni zagrają z Kolumbią (24 czerwca w Kazaniu) i Japonią (28 czerwca w Wołgogradzie).

 

polsatnews.pl

dk/prz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie