Meghan Markle: mój ojciec nie pojawi się na ślubie. Musi skupić się na swoim zdrowiu

Świat
Meghan Markle: mój ojciec nie pojawi się na ślubie. Musi skupić się na swoim zdrowiu
Reuters

"Niestety, mój ojciec nie pojawi się na naszym ślubie. Zawsze troszczyłam się o mojego ojca i mam nadzieję, że otrzyma przestrzeń, której potrzebuje, by skupić się na swoim zdrowiu" - napisała narzeczona księcia Harry'ego Meghan Markle w oświadczeniu, które Pałac Kensington opublikował w czwartek na Twitterze. Ucięła tym samym spekulacje mediów i niejasne oświadczenia ojca przekazywane w prasie.

Pałac Kensington opublikował w czwartek na Twitterze "oświadczenie panny Meghan Markle".

 

"Niestety, mój ojciec nie pojawi się na naszym ślubie. Zawsze troszczyłam się o mojego ojca i mam nadzieję, że otrzyma przestrzeń, której potrzebuje, by skupić się na swoim zdrowiu. Pragnę podziękować wszystkim, którzy zaoferowali hojne wyrazy wsparcia. Proszę, wiedzcie jak bardzo Harry i ja czekamy na to, by podzielić się z wami w sobotę naszym wyjątkowym dniem" - głosi oświadczenie.

 

Nie chciał "zawstydzać rodziny królewskiej"

 

Amerykańska prasa bulwarowa informowała dwukrotnie w tym tygodniu, że Thomas Markle nie weźmie udziału w ślubie córki. Ojciec panny młodej miał informować m.in. hollywoodzki portal TMZ, że "nie chce zawstydzać rodziny królewskiej" po tym, jak media poinformowały, że umawiał się na zdjęcia z paparazzi, za co miał dostać nawet 100 tys. dolarów.

 

W środę mężczyzna zadeklarował, że nie poprowadzi córki do ołtarza, bo czeka go operacja serca.

 

Meghan Markle i książę Harry wezmą ślub w kaplicy Świętego Jerzego w zamku królewskim w Windsorze 19 maja o godz. 12 (o 13 czasu polskiego). Para zaprosiła na ślub 600 gości.

 

Godzinę po ceremonii  w kościele (i po sesji zdjęciowej) Megan i Harry przejadą głównymi ulicami miasta. Wieczorem w rezydencji Frogmore House niedaleko Windsoru odbędzie się zorganizowane przez księcia Karola przyjęcie weselne. Weźmie w nim udział jedynie 200 najbliższych osób.

 

Przygotowania i ślub transmitować będą Polsat News i polsatnews.pl. Wydanie specjalne rozpocznie się o godz. 12.

 

polsatnews.pl

mr/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie