"Nie mówmy, że Sala BHP to sala na wynajem, bo Piotr Duda będzie wynajmował ją na zbiorowe orgie"

Polska

- Zjazd ONR w Sali BHP Stoczni Gdańskiej to coś całkowicie haniebnego. Piotr Duda (szef NSZZ "Solidarność" – red.) powinien przeprosić wszystkich Polaków, że to wielkie dziedzictwo "Solidarność", które zostało mu powierzone, w ten sposób bezcześci - powiedział w programie "Tak czy Nie" poseł PO Michał Szczerba.

Zdaniem Marka Jakubiaka z Kukiz’15, który był drugim gościem Agnieszki Gozdyry, "ktoś ONR do tej sali wpuścił i to jest sprawa tego, co wpuszczał".


- Ja nie widzę powodu, dla którego ONR nie powinien tam świętować. Decyzję powinien podejmować właściciel sali. Jeśli tam się prowadzi usługi, oni tę salę wynajęli, pewnie za to zapłacili, to gdzie tu jakieś nieporozumienie - dodał Jakubiak.

 

Nie zgodził się z nim Szczerba. Według niego, Duda powinien przeprosić za udostępnienie "świętego miejsca dla Polaków, dla polskiej wolności osobom, które mają nacjonalizm, rasizm na ustach".

 

"Głodnemu chleb na myśli"


- Równie niewłaściwe było pojawienie się nacjonalistów, narodowców na Jasnej Górze. To Jan Paweł II mówił czym jest ksenofobia, nacjonalizm. Mówił, że antysemityzm jest grzechem przeciwko Bogu - dodał.


- Nie mówmy, że to jest sala na wynajem, bo w taki sposób Piotr Duda będzie wynajmował Salę BHP na zbiorowe orgie – powiedział Szczerba.


- Głodnemu chleb na myśli - skomentował Jakubiak.

 

Dotychczasowe odcinki programu "Tak czy Nie" dostępne są w zakładce Nasze Programy.

 

Polsat News, polsatnews.pl

prz/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie