48 policyjnych interwencji wobec 38-latka ze Strzelec Krajeńskich. Jest decyzja o areszcie

Polska

38-latek, który w ostatnich kilku miesiącach zakłócał porządek i spokój mieszkańcom Strzelec Krajeńskich (woj. lubuskie), spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie. Sąd postanowił o jego tymczasowym aresztowaniu po tym, gdy mężczyzna nie zastosował się do zakazu zbliżania się do prześladowanej rodziny.

We wrześniu, z uwagi na informację od rodziny 38-latka o łamaniu przez niego orzeczonego zakazu zbliżania się, mężczyzna został zatrzymany.

 

22 września Sąd Rejonowy w Strzelcach Krajeńskich przychylił się do wniosku prokuratury i postanowił o aresztowaniu mężczyzny.

 

Policjanci ze Strzelec Krajeńskich tylko od początku 2017 roku interweniowali w sprawie aresztowanego już mężczyzny 48 razy.  16 razy mężczyzna był przewożony do aresztu policyjnego w celu wytrzeźwienia, a cztery razy został przewieziony do szpitala psychiatrycznego przez załogę pogotowia ratunkowego.


Wcześniejsze interwencje związane z 38-latkiem spowodowały, że policjanci reagowali na każdy sygnał od rodziny i sąsiadów. Teraz sprawą zajmie się sąd.

 

polsatnews.pl

grz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie