Wielkie Kolędowanie z Polsatem 2022. Transmisja

Polska
Polsat

Od piętnastu lat w Wigilię Bożego Narodzenia w domach widzów Polsatu rozbrzmiewają polskie kolędy. W tym roku usłyszymy m.in. Cleo, Ralpha Kaminskiego, Joannę Kulig, Sebastiana Karpiel-Bułeckę, bryską, Grzegorza Hyżego i Krystynę Prońko oraz Zespół Mazowsze. Trwa Wielkie Kolędowanie z Polsatem w Bazylice Świętego Krzyża 24 grudnia w Telewizji POLSAT oraz na polsatnews.pl i w Interii.

Święta to najbardziej wyczekiwany czas w roku. Rodzi się w nas chęć niesienia radości, dobra i nadziei. Podarujmy sobie i naszym bliskim wyjątkowe chwile w otoczeniu największych gwiazd!

 

O godz. 16:50 wyjątkowe premierowe wydarzenie z Bazyliki Świętego Krzyża w Warszawie z najpiękniejszymi pieśniami bożonarodzeniowymi. Cleo wykona "Cichą noc", Krystyna Prońko "Pójdźmy wszyscy do stajenki", a Ralph Kaminski razem z chórem Mazowsze wzruszającą kolędę "Oj Maluśki".

 

Pierwszy raz od czasu filmu "Zimna wojna" Joanna Kulig wystąpi razem z Zespołem Pieśni i Tańca "Mazowsze" - wykonają kolędę "Gdy Śliczna Panna". Nie zabraknie też duetów: Kamil Bednarek z bryską zaśpiewają "Mizernę Cichą", a Grzegorz Hyży z Roksaną Węgiel "Dzisiaj w Betlejem".

 

Wśród wykonawców tego niezwykle uroczystego koncertu również: Igor Herbut, Zakopower, Joanna Jakubas, Jan Młynarski, Marek Torzewski, Franciszek Trojanowski, Zespół Regionalny "Magurzanie". Artystom towarzyszy Stokłosa Collective Orchestra pod kierownictwem Jana Stokłosy.

 

WIDEO: Zobacz zapowiedź Wielkiego Kolędowania z Polsatem

Szczególne miejsce kolędowania

Poza występami muzycznych gwiazd na podkreślenie zasługuje wyjątkowa lokalizacja koncertu. Ksiądz Bartosz Pikul zapozna widzów z niezwykłą historią Bazyliki Świętego Krzyża w Warszawie, w której Stanisław Moniuszko był organistą, a także w której spoczywa serce Chopina. Mamy nadzieję, że spędzą państwo z Polsatem ten wigilijny czas.

 

Wielkie Kolędowanie z Polsatem 2022 w sobotę 24 grudnia o godz. 16:50 w Telewizji POLSAT. Transmisja także na polsatnews.pl i w Interii.

 

"Zajaśniała gwiozdecka nad Tatrami"

Wcześniej w Polsacie także góralskie kolędowanie "Zajaśniała gwiozdecka nad Tatrami".

 

Koncert w sobotę 24 grudnia o godz. 12:40 w Polsacie, o godz. 16:30 w Disco Polo Music i o godz. 20:00 w POLO TV, a także w niedzielę 25 grudnia o godz. 17:05 na antenie Super Polsat.

red/Polsat

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!