Wielkie kolędowanie z Polsatem w Świętej Lipce

Kultura
Wielkie kolędowanie z Polsatem w Świętej Lipce
Telewizja Polsat

Wigilijny wieczór w poruszającym rytmie najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek. Wyjątkowi goście w ciekawych aranżacjach najpiękniejszych utworów świątecznych. A wszystko to w zabytkowej bazylice w Świętej Lipce. Wystąpią m.in.: Enej, Michał Bajor, Mateusza Ziółko, Ewa Farna i Anna Wyszkoni. Transmisja na antenie Telewizji Polsat oraz na portalu polsatnews.pl od godziny 16:45 do 18:30.

Polsat zabiera swoich widzów i sympatyków do barokowego sanktuarium maryjnego - bazyliki Nawiedzenia NMP w Świętej Lipce. Kościół ten ma szczególny klimat, idealnie wpisujący się w nastrój i symbolikę tej najważniejszej nocy w roku. W tych niezwykłych wnętrzach najbardziej utalentowani polscy artyści zaśpiewają najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

 

Telewizja Polsat

 

Na scenie pojawią się takie osobowości jak Michał Bajor, Włodzimierz Korcz, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Ewa Farna i Anna Wyszkoni. Dziewczyny z zespołu Tulia ujawniły, że podczas koncertu połączyły siły z Alicją Majewską. - Wspaniałe przeżycie - mówiła jedna z członkiń folkowej formacji. - Było to dla nas bardzo wymagające. Jeszcze nie śpiewałyśmy na tak wiele głosów. Koncert jest spektakularny - dodała w rozmowie z portalem polsat.pl.

 

Telewizja Polsat

 

To jednak nie koniec niespodzianek. W Wigilię przy mikrofonie nie mogło zabraknąć także Filipa Lato, Mateusza Ziółko czy zespołów Enej i Pectus. - Spodziewam się bardzo podniosłej atmosfery, to bardzo mnie mobilizuje. Ten występ na pewno będzie dla mnie wielkim przeżyciem! - zapowiadał pierwszy z wokalistów.

 

Artystom będzie towarzyszyć orkiestra pod dyrekcją Tomasza Szymusia oraz Chór Świętolipski.

luq/ Telewizja Polsat

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze