Przemyśl. Policjanci przytulali się na rondzie. Nagranie podbija sieć

Polska
YouTube.pl/STOP CHAM
Policjanci przytulali się na rondzie

Czułości, jakim w trakcie kontroli ruchu drogowego oddawała się para policjantów nagrała kamera samochodowa jednego z kierowców. Wideo trafiło do sieci i w zaledwie 24 godziny obejrzało je ponad 250 tysięcy osób. Sytuacja miała miejsce na jednym z rond w województwie podkarpackim.

Nietypowe zachowanie mundurowych na rondzie im. Lecha Kaczyńskiego w Przemyślu uchwyciła kamera samochodowa. Na wideo widać policjantów, którzy będąc na skrzyżowaniu zaczęli się przytulać.

Przemyśl. "Czemu oni się obściskiwali?"

- Co oni się obściskują? Czemu oni się obściskiwali? - dziwi się na nagraniu zaskoczona kobieta.

 

Przemyśl. Wymiana czułości policjantów na rondzie. Wideo hitem sieci

Nagranie trafiło na kanał STOP CHAM na YouTube i szybko zyskało popularność, a internauci chętnie komentowali niecodzienne zachowanie mundurowych. Zdecydowana większość wpisów pod filmem w pozytywnym tonie odnosi się do całej sytuacji.

 

ZOBACZ: Podlaskie. Wyższe mandaty nie działają na wszystkich. Kolejne kary nawet po 2,5 tys. zł

 

"Jeśli dzięki tej odrobinie czułości nie będą później wyżywać się na kierowcach, to w pełni popieram takie zachowanie" - napisał jeden z użytkowników YouTube.

 

Inny napisał po prostu, że "nie widzi w tym nic nadzwyczajnego". 

Autor nagrania zasłużył na... mandat?

Pojawiły się za to złośliwe uwagi skierowane do kierowcy, który prowadzi samochód, w którym znajduje się kamera. "Nagrywający ma szczęście, że policjanci zajęci byli sami sobą, a nie obserwowali dojeżdżające samochody do ronda, bo inaczej wyłapałby mandat 1,5 tys. zł za wyprzedzanie tuż przed przejściem oraz 10 punktów karnych" - czytamy w jednym z komentarzy. 

 

ZOBACZ: Policja zatrzymała dwóch mężczyzn. Podszywali się pod dostawców energii

 

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu potwierdzili polsatnews.pl, że słyszeli o nagraniu, sprawy nie chcieli jednak szerzej skomentować.

"Policjanci to też ludzie"

O opinie zapytaliśmy eksperta w zakresie ruchu drogowego, Marka Konkolewskiego. 

 

- Miejsce może i jest niefortunne, bo działo się to na skrzyżowaniu i policjanci powinni obejmować je nadzorem. Natomiast z samego wideo nic nie wynika. Przyczyn mogło być wiele, może policjant dostał awans, może poinformowano go, że urodziło mu się dziecko. To był zwykły ludzki odruch - ocenił w rozmowie z polsatnews.pl. 

 

Marek Konkolewski stwierdził również, że zachowanie mundurowych "mogło delikatnie zaskoczyć panią z samochodu", przypomniał przy tym, że "policjanci to też ludzie". Na koniec wyraził nadzieję, że "sytuacja nie trwała zbyt długo".

 

mst/Polsatnews.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!