Katarzyna Zdanowicz dołącza do zespołu Polsat News. Poprowadzi główne wydanie "Wydarzeń"

Kultura
Polsat News
Katarzyna Zdanowicz dołącza do Polsat News. Poprowadzi "Wydarzenia"

Dziennikarka będzie prowadzącą weekendowych wydań "Wydarzeń 18:50". W nowej roli zadebiutuje już dziś. To kolejne wzmocnienie zespołu "Wydarzeń". W ostatnim czasie do grona prowadzących dołączył również Michał Cholewiński.

Katarzyna Zdanowicz przez ostatnie 9 lat pracowała w TVN24, gdzie prowadziła m.in. program "Polska i świat". Wcześniej w latach 2008-2012 związana z "Wydarzeniami" Polsatu i Polsat News. Współpracuje z tygodnikiem "Polityka".

 

Jest autorką książki "Zawsze mówi, że wróci" opisującą historie kobiet, żon i partnerek himalaistów.

 

- Cieszę się z powrotu do Polsatu, w którym rozpoczynałam swoją pracę, jako dziennikarka telewizyjna. To wielkie wyróżnienie poprowadzić pierwsze wydanie "Wydarzeń" w 2022 roku. Z widzami przywitam się już dziś o 18:50 - mówi Katarzyna Zdanowicz.

 

To kolejne wzmocnienie zespołu "Wydarzeń". W ostatnim czasie do grona prowadzących weekendowe wydania programu dołączył Michał Cholewiński.

 

ZOBACZ: "Państwo w Państwie" z nagrodą im. Władysława Grabskiego

 

Główne wydanie "Wydarzeń" można śledzić codziennie o 18:50 w Polsacie, Polsat News i Wydarzeniach24.

 

Według badania IBRIS i IBIMS – Polacy uznają "Wydarzenia" za główne źródło informacji spośród telewizyjnych programów informacyjnych, a ostatnie badania CBOS wskazują ponownie, że są najbardziej wiarygodnym programem informacyjnym.

red//Polsat News

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!