17. urodziny "Wydarzeń" Polsatu

Polska
17. urodziny "Wydarzeń" Polsatu
Polsat News

To najbardziej obiektywne i jak pokazują najnowsze badania - najpopularniejsze źródło informacji. "Wydarzenia" Polsatu obchodzą dziś siedemnaste urodziny.

Siłą zespołu "Wydarzeń" są ludzie, którzy codziennie zbierają i weryfikują dla państwa newsy z kraju i zagranicy.


- Jesteśmy najbardziej wiarygodnym programem. Mam nadzieję, że tak będzie dalej. Myślimy już o przyszłości - podkreśla Dorota Gawryluk, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki w Telewizji Polsat.

 

WIDEO: 17. urodziny "Wydarzeń" Polsatu


- Trzeba mówić prawdę i trzeba to robić ciekawie. Jeśli nadal będzie nam się udawało te warunki spełnić, to jest szansa, że będziemy mieli swoich wiernych widzów - tłumaczy dziennikarz "Wydarzeń" Piotr Michalak.

 

- Trzeba wyważyć rację wszystkich stron, nie ma znaczenia, jaki robisz temat - polityczny czy społeczny. Każda ze stron ma prawo się wypowiedzieć, każdą ze stron trzeba próbować nagrać, porozmawiać i umieć wyważyć tę neutralność - dodaje reporterka "Wydarzeń" Agnieszka Milczarz.

Polsat i Polsat News oceniane jako najbardziej wiarygodne

Przypomnijmy, że opublikowane we wrześniu badania CBOS pokazały, że programy informacyjne i publicystyczne Telewizji Polsat i Polsat News uznawane za najbardziej wiarygodne.

 

Dwie piąte badanych (38 proc.) oceniło programy informacyjne i publicystyczne Polsat i Polsat News jako godne zaufania. To wzrost o 4 p.p. względem 2019 roku.

 

Spadła również liczba osób deklarujących przeciwne zdanie z 19 proc. na 17 proc. ankietowanych. Oznacza to, że programy Polsat i Polsat News mają zdecydowanie mniej krytyków niż inne stacje. 

zma/Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie