Nie żyje dziennikarka RMF FM Edyta Bieńczak

Kultura
RMF FM
Edyta Bieńczak zmarła nagle w wieku 37 lat

W wieku 37 lat nagle zmarła dziennikarka RMF FM Edyta Bieńczak. "Edytko, żadne słowa nie oddadzą naszego żalu... nic nie uśmierzy naszego bólu, nikt nie wypełni pustki po Tobie" - napisała rozgłośnia w komunikacie na stronie internetowej, dodając, że "odeszła zbyt nagle, zbyt szybko, zbyt wcześnie".

Rozgłośnia dodała, że dziennikarka zmarła nagle, 29 września. Miała 37 lat.

 

O godz. 10:00 w radiu RMF FM oraz RMF Classic nie pojawiły się serwisy informacyjne, w ich miejsce odczytano komunikat o śmierci Edyta Bieńczak.

Nie żyje Edyta Bieńczak. "Precyzyjna, konkretna, mądra"

"Ostatni raz spotkała się z nami w poniedziałek na porannej zmianie". Na znak żałoby cała strona RMF FM jest czarno-biała. 

 

ZOBACZ: Druga rocznica śmierci Kornela Morawieckiego. Premier wspomina swojego ojca

 

Bieńczak związana była z RMF FM od 2008 roku, gdzie trafiła na staż. "Precyzyjna, konkretna, mądra - chcieliśmy ją mieć w zespole" - przekazano w komunikacie.

 

"Odeszła. Zdecydowanie za wcześnie. I zbyt nagle. Większość z nas pożegnała ją zwykłym: "Cześć, do jutra. Do zobaczenia". Nikt z nas nie przypuszczał, że tego jutra z Edytą już nie będzie. Że nie przyjdzie do newsroomu, nie obniży temperatury w klimatyzacji i nie otworzy okna" - pożegnała dziennikarkę redakcja. 

ml/polsatnews.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!