"Zawieszenie przepisów przez Sąd Najwyższy to po prostu niedorzeczność"
Polska

Rzekome zawieszenie przez Sąd Najwyższy stosowania przepisów ustawy jest po prostu niedorzecznością, nie ma takiego trybu - powiedział w piątek wiceszef kancelarii prezydenta Paweł Mucha. Jak zaznaczył postanowienie Sądu Najwyższego "nie odpowiada polskiemu prawu".