Winnicki w Sejmie: Marsz Niepodległości ruszy, setki tysięcy się wybierają, będzie morze biało-czerwonych flag!

Polska

- W najbliższą niedzielę o godzinie 14 z Ronda Dmowskiego [w Warszawie -red.] ruszy wielki, uroczysty Marsz Niepodległości na 100-lecie niepodległości pod hasłem "Bóg, Honor, Ojczyzna"! Dokładnie tak! Wbrew zamordystycznym zakusom euroliberałów, w Polsce, w której trzeba niestety 100 lat po odzyskaniu niepodległości walczyć o podstawowe prawa obywatelskie. Bo to, co zrobiła dzisiaj Hanna Gronkiewicz-Waltz, to jest zamach na podstawowe prawa obywatelskie, to jest liberalny zamordyzm, który mówi, że jeśli nie jesteś zwolennikiem naszej prounijnej, tęczowej, lewicowo-liberalnej grupy, to pozbawimy cię najbardziej nawet elementarnych praw. I to jest skandal! To jest skandal na 100-lecie niepodległości! - powiedział w Sejmie Robert Winnicki, poseł niezrzeszony, prezes Ruchu Narodowego.

- Co roku środowiska narodowe organizują marsz niepodległości. Co roku [jest - red.] - również i w tym roku - będzie to największa uroczystość tego typu. Co roku jest to marsz wspólnotowy bo oparty o wartości, które od tysiąca lat przyświecają Polsce i Polakom. To jest marsz na który zapraszamy wszystkich, którzy podpisują się pod hasłem suwerennego państwa polskiego opartego o tożsamość narodową opartego o chrześcijańską tradycje naszego narodu. To są wspólne wartości! To jest hasło "Bóg, Honor, Ojczyzna" i bardzo dobrze, że jest na paszportach. I bardzo dobrze, że setki tysięcy Polaków w najbliższą niedzielę niezależnie od tych decyzji, które podejmują dzisiaj nieodpowiedzialni włodarze Miasta Stołecznego Warszawy będą maszerowały! I będzie to morze biało-czerwonych flag! Tak właśnie będzie! I to pomimo tego, że dzisiaj różne agentury są temu przeciwne - stwierdził Winnicki.

Panie marszałku, Wysoka Izbo! Na szczęście te głosy i ten kompromitujący decydentów Warszawy, Wrocławia i stojących za nimi formacji nie zdemobilizują Polaków. Bo wiemy to już dzisiaj. Wiemy, że dziesiątki tysięcy, setki tysięcy ludzi wybierają się do Warszawy. Od środowisk narodowych, przez katolickie, patriotyczne, po "Solidarność". Tak! Będziemy razem, wspólnie, godnie manifestować w najbliższą niedzielę, niezależnie od tego, co zrobicie! - powiedział Winnicki.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze