Tragedia na zalewie Wióry. Policja apeluje do świadków

Polska Aleksandra Boryń / polsatnews.pl
Tragedia na zalewie Wióry. Policja apeluje do świadków
Polsat News/ PSP Starachowice
Policja szuka świadków wypadku, w którym zginął 12-latek

Policjanci szukają świadków zdarzenia na zalewie Wióry w gminie Pawłów. Chodzi o wypadek z soboty. Wówczas 12-latek i 44-latek wpadli do wody po tym, jak skuter, który ciągnął ich ponton zderzył się z innym pojazdem.

Funkcjonariusze z KPP w Starachowicach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Starachowicach prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia, które miało miejsce w sobotę. Na zalewie Wióry w gminie Pawłów doszło do nieszczęśliwego wypadku. 

Wypadek nad zalewem. Policja szuka świadków zdarzenia

Ze wstępnych ustaleń wynikało, że 39-latek prowadził skuter wodny, za którym ciągnął ponton. Płynęli na nim 44-letni mężczyzna i 12-latek. W pewnym momencie, prawdopodobnie wskutek zderzenia z innym skuterem, 44-latek i chłopiec wpadli do wody. Dziecko wyciągnięto na brzeg i rozpoczęto reanimację. Niestety, mimo wysiłków ratowników chłopiec nie przeżył. Starszy uczestnik wypadku nie odniósł obrażeń.

 

ZOBACZ: Tragiczne wypadki nad wodą. 12-latek i 17-latka zginęli podczas zabawy

 

W związku z prowadzonym postępowaniem śledczy poszukują świadków.

 

Osoby, które były obecne przy wypadku oraz te, które posiadają wiedzę lub nagrania na temat w/w zdarzenia proszone są o zgłaszanie się do policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach.

 

Informację można przekazywać również telefonicznie pod numerami: 47 804 32 05 lub 47 804 32 07.

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie