Kandydatka na radną Kluczborka nie żyje. Media: W gronie podejrzanych mąż

Polska
Kandydatka na radną Kluczborka nie żyje. Media: W gronie podejrzanych mąż
Pixabay/AndrzejRembowski
Aleksandra F. nie była widziana od soboty

38-letnia Aleksandra F., kandydatka na radną Kluczborka, nie żyje. Jej ciało znaleziono ukryte pod ziemią na jednej z posesji w miejscowości Nasale. Kobieta zaginęła w nocy w piątku na sobotę.

Aleksandra F. była poszukiwana od soboty. Trud odnalezienia 38-latki podjęła lokalna społeczność Kluczborka, której kobieta była dobrze znana. Dużo się udzielała, a w ostatnich wyborach samorządowych kandydowała do rady miasta, ale mimo sporego poparcia nie udało się jej dostać. 

Kluczbork. Mąż zgłosił zaginięcie Aleksandry F.

W weekend mąż kobieta zgłosił jej zaginięcie na policji, a w mediach społecznościowych zwrócił się o pomoc w odnalezieniu małżonki.

 

ZOBACZ: Tragedia nad jeziorem. Wędkarze natrafili na ciało

 

"W sobotę z 06.07 na 07.07 z terenu posesji w miejscowości Nasale około godziny drugiej wyszła w stanie nietrzeźwym 38-letnia Aleksandra F., do tej pory nie wróciła. Telefon, dokumenty zostawiła w domu. Każda informacja może być przydatna. Ubrana była w czarne legginsy i białą bluzkę/koszulkę" - pisał mężczyzna. 

Mąż podejrzany w sprawie

We wtorek po południu lokalne media podały, że ciało kobiety zostało odnalezione na terenie jednej z posesji w miejscowości Nasale niedaleko Kluczborka. Tam małżeństwo miało dom letniskowy. 

 

ZOBACZ: Nie żyje Emilia Rennhack. Policjantka z Polski zginęła w Nowym Jorku

 

"Nowa Trybuna Opolska" przekazała, że w gronie podejrzewanych miał znaleźć się mąż kobiety. - Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi czynności w związku ze znalezieniem zwłok kobiety - przekazał lokalnemu medium Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu.

 

Śledczy ze względu na dobro śledztwa nie ujawniają szczegółów sprawy. 

Artur Pokorski / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie