Marek Jakubiak przeprosił dziennikarkę Polsatu. "Przedawkował internet"

Polska
Marek Jakubiak przeprosił dziennikarkę Polsatu. "Przedawkował internet"
Polsat News
Marek Jakubiak w studiu "Debaty Dnia"

Jeden z użytkowników X pogratulował Markowi Jakubiakowi, że "pięknie zaorał" Agnieszkę Gozdyrę w "Debacie Dnia". Internauta nazwał również dziennikarkę Polsatu obraźliwym słowem, a polityk Kukiz'15 mu za to... podziękował. Teraz zdecydował się przeprosić. - Być może przedawkował internet - skomentowała prowadząca program w rozmowie z polsatnews.pl.

Jednym z tematów wtorkowej "Debaty Dnia" był nowy spot Prawa i Sprawiedliwości, który dotyczył migrantów. Prowadząca Agnieszka Gozdyra pytała, czy filmik ten jest rasistowski. Jednym z gościu w studiu był Marek Jakubiak, który przekonywał, że jest "wymowny", ale zgodny z prawdą.

 

Jeden z internautów wyciął fragment z odpowiedzią polityka i pochwalił go używając obraźliwych słów wobec dziennikarki. "Jestem z pana dumny panie Marek Jakubiak. Piękne zaoranie Agnieszki Gozdyry. Brawo, lewackie redaktoreczki są idiotkami" - napisał, a Jakubiak odpowiedział "dzięki".

 

ZOBACZ: Marek Balt zaatakował kolegę z Lewicy na antenie. "Żenujące obelgi"

 

"Pan właśnie podziękował za to, że ktoś gratuluje Panu zaorania mnie jako lewackiej idiotki. Wybaczy Pan, ale to jest przekroczenie granic" - skomentowała ten wpis Gozdyra. "Przepraszam nie doczytałem" - odpowiedział kilkanaście godzin później polityk Kukiz'15. Dodał, że dziękował za uznanie obserwatora, a nie za treść wpisu. Natomiast dziennikarkę zalicza do grona "niewielu profesjonalnych, posiadających wiedzę i poglądy". 

Marek Jakubiak przeprasza Agnieszkę Gozdyrę. Odpowiedź dziennikarki

Później Marek Jakubiak zdecydował się też przeprosić na swoim oficjalnym profilu. "Prowadzę dysputy z dziennikarzami od lat, mam czasem rację, czasem nie mam. Zawsze z szacunkiem i poszanowaniem poglądów innych. Proszę moich zwolenników, aby w rozpędzie emocji nie obrażano szczególnie kobiet" - zaapelował.

 

"Pani Agnieszko Gozdyro, dziś przejrzałem komentarze i pragnę Panią przeprosić" - zwrócił się bezpośrednio do dziennikarki. 

 

 

- Ten temat wzbudza wiele emocji i ja to jak najbardziej rozumiem. Mam jednak poczucie, że to jest cały czas mruganie jednym okiem do hejterów. Polityk powinien wiedzieć, ze nie z każdym anonimowym użytkownikiem internetu, szczególnie jeśli ma na swoim koncie hejterskie wypowiedzi, trzeba dyskutować i nie każdemu trzeba schlebiać - powiedziała nam Agnieszka Gozdyra. 

 

ZOBACZ: Gorąco w studiu. podczas "Debaty Dnia". M. Kołodziejczak wyciągnął kiełbasę na stół

 

- Być może Marek Jakubiak przedawkował internet i to dotyczy wielu polityków. Niech mniej czasu spędzają w internecie, a więcej na rozwiązywaniu realnych problemów, bo to w tej chwili jest bardziej potrzebne  - dodała. 

Agata Sucharska / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie