Tragiczny wypadek w Gościnku. Auto stanęło w płomieniach

Polska Aleksandra Boryń / Polsatnews.pl
Tragiczny wypadek w Gościnku. Auto stanęło w płomieniach
KP PSP Białogard/st. ogn. Jaroław Szerzeń
Po zderzeniu z ciężarówką auto stanęło w płomieniach

Auto osobowe zderzyło się z ciężarówką, a następnie stanęło w płomieniach na drodze wojewódzkiej nr 112. Mimo szybkiej reakcji służb nie udało się uratować dwóch osób, które podróżowały samochodem. Na miejscu pracują służby, a w okolicy mogą występować utrudnienia.

Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek nad ranem w Gościnku w powiecie białogardzkim. Chwilę po godz. 6 dyżurny PSP w Białogardzie odebrał zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką na drodze wojewódzkiej nr 112 (dawna droga krajowa nr 6). 

 

Na miejsce wysłano zastępy straży pożarnej z Białogardu, Karlina i Domacyna. Do zdarzenia wezwano również policję oraz pogotowie ratunkowe.

Auto spłonęło na drodze wojewódzkiej nr 112 w Gościnku

Jak wynika z komunikatu KP PSP Białogard, gdy strażacy dotarli na miejsce zabezpieczyli teren i starali się ugasić samochód, który stanął w płomieniach po zderzeniu. 

 

 

Niestety mimo szybkiej reakcji i starań służb nie udało się uratować życia podróżujących osobówką. Kierowca i pasażer zginęli na miejscu. 

 

ZOBACZ: Groźny wypadek w Warszawie. Bmw uderzyło w grupę przechodniów

 

- W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym doszło do pożaru. Samochód osobowy uległ całkowitemu spaleniu z dwoma osobami podróżującymi tym autem - przekazał w rozmowie z PAP rzecznik prasowy KW PSP w Szczecinie mł. bryg. Tomasz Kubiak.

 

Oficer prasowy białogardzkiej PSP ogn. Marcin Rynkiewicz uściślił, że ofiary to dwóch mężczyzn. Na miejscu wciąż pracują służby, a droga wojewódzka nr 112 jest zablokowana.

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie