Groźny wypadek w Warszawie. Bmw uderzyło w grupę przechodniów

Polska
Groźny wypadek w Warszawie. Bmw uderzyło w grupę przechodniów
Komenda Miejska PSP m.st. Warszawy
Na ul. Puławskiej trwają utrudnienia w ruchu

W Warszawie doszło do groźnego wypadku. Bmw zderzyło się z toyotą, a następnie, dachując, uderzyło w grupę pieszych. Pięć osób trafiło do szpitala, dwie są w ciężkim stanie.

Wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Malczewskiego w Warszawie. Zgłoszenie wpłynęło na policję w niedzielę po godzinie 14:30. 


- Doszło do zderzenia samochodów bmw i toyoty. Bmw po zderzeniu uderzyło w pieszych. Poszkodowanych zostało sześć osób - pięcioro pieszych oraz kierowca bmw - przekazał w rozmowie z Interią podkom. Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji. Po zderzeniu bmw dachowało. Ze zdjęć z miejsca wypadku wyniku, że drugie auto biorące udział w wypadku to taksówka.

 

Kierowcy w trakcie zdarzenia byli trzeźwi - podał rzecznik.

 

Jak informuje z kolei Komenda Miejska PSP, "z ośmiu poszkodowanych pięć osób zostało zakwalifikowanych do dalszej hospitalizacji".

 

Dwie osoby są w stanie ciężkim - podaje "Gazeta Wyborcza".

Warszawa. Wypadek bmw. Utrudnienia w ruchu

Po g. 17 na miejscu wypadku trwają utrudnienia w ruchu. Warszawski Transport Publiczny przekazał informacje o zmianach w kursowaniu linii 218 i 222. 

 

ZOBACZ: Wypadek na A2. Podczas akcji ratunkowej uszkodzono helikopter LPR


"Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie ulic Puławska/Malczewskiego trwają utrudnienia w kursowaniu linii 218, 222. Możliwe opóźnienia kursów oraz skierowanie linii na trasy objazdowe linii 218. (...) W związku ze zdarzeniem drogowym, tramwaje linii 4,10,18 kursują z pominięciem przystanków Malczewskiego 05,06" - podano. 

O wypadku jako pierwsza poinformowała "Gazeta Wyborcza". 

Anna Nicz / ml / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie