"Lepsza Polska". "Żołnierze na granicy narażają życie i zdrowie, a polskie państwo ich ściga"

Polska
"Lepsza Polska". "Żołnierze na granicy narażają życie i zdrowie, a polskie państwo ich ściga"
Telewizja Polsat
"Lepsza Polska" w czwartki o 19:15 na antenach Polsatu

"Żołnierze na granicy narażają życie i zdrowie, a polskie państwo ich ściga." W Polsacie i Polsat News trwa kolejna odsłona programu Doroty Gawryluk - "Lepsza Polska" tym razem poświęcona najnowszym doniesieniom ws. zatrzymania polskich żołnierzy na granicy, a także wyborom do Parlamentu Europejskiego.

Gośćmi pierwszej części czwartkowego programu są byli ministrowie obrony Mariusz Blaszczak i Janusz Zemke oraz st. sierż. Mariusz Szałas, dowódca drużyny manewrowej WOT na granicy. 

 

Temat drugiej odsłony programu to: "Eurowybory. Gra o przyszłość Polski, czy wyścig po pensje w EURO?"

 

Gośćmi są:

 

Prof. Antoni Dudek - historyk, publicysta


Tadeusz Cymański - były poseł i europoseł


Jakub Bierzyński - przedsiębiorca, publicysta


Marek Jurek - były marszałek Sejmu, poseł i europoseł

"Lepsza Polska" w czwartki o 19:15 na antenach Polsatu

"Lepsza Polska" to nowe otwarcie w programach publicystycznych. Prowadząca wspólnie ze swoimi gośćmi szuka najlepszych rozwiązań dla Polski. Bez agresji i jałowych sporów, które zatruwają debatę publiczną.

 

ZOBACZ: "Lepsza Polska". Lejb Fogelman ostrzega: Za trzy lata Putin będzie gotowy. Europa jest bezbronna

 

- "Lepsza Polska" to nowe otwarcie w programach publicystycznych. Prowadząca będzie wspólnie ze swoimi gośćmi szukać najlepszych rozwiązań dla Polski. Bez agresji i jałowych sporów, które zatruwają debatę publiczną. - Pokazujemy, że jesteśmy w stanie budować platformy wymiany myśli i opinii. I program będzie taką właśnie platformą rzeczowej debaty w ważnych sprawach. Jestem przekonana, że można zrobić merytoryczną, dociekliwą i kulturalną debatę bez kłótni. Chciałabym tak prowadzić dyskusję, żeby widz miał poczucie ze czegoś się dowiaduje. Polsat zawsze był miejscem uczciwej debaty, mam nadzieję że mój program będzie cegiełką do tego co Polsat już robi. Myślę, że wszystkich łączy "Lepsza Polska" i marzenie o "Lepszej Polsce". Każdy, kto chce budować coś lepszego, stabilnego i odpowiedzieć na pytania jak wyjść z kryzysów, w których utknęliśmy, będzie mile widziany. Nie będzie oceniany przez pryzmat swoich poglądów, tylko tego, co ma do powiedzenia. Spierajmy się, ale w taki sposób, żeby nie zamykać sobie drogi do porozumienia, gdy przychodzi do udzielenia odpowiedzi na pytanie, jak mają wyglądać konkretne rozwiązania - mówi Dorota Gawryluk

 

Zapraszamy do śledzenia kont socialowych programu:

 

Instagram

Facebook

TikTok

 

Całe odcinki po programie można obejrzeć w trzech miejscach:

 

polsatboxgo.pl

lepszapolska.polsatnews.pl
YouTube

 

Wideo: Program "Lepsza Polska". Urealnione czy okrojone CPK? Spór ekspertów

 

 

red / Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie