Dziennikarz zaskoczył polityka. Obaj nie mogli wytrzymać ze śmiechu

Polska
Dziennikarz zaskoczył polityka. Obaj nie mogli wytrzymać ze śmiechu
YouTube/ Radio Zet
Krzysztof Gawkowski i Bogdan Rymanowski w studiu Radia Zet

Krzysztof Gawkowski gościł w studiu Radia Zet rozmawiając z Bogdanem Rymanowskim m.in. o zakazie TikToka w Polsce. - Twój stary - powiedział nagle dziennikarz. - Mój tata? - zdziwił się minister. Gdy zorientował się, o co chodzi, obaj nie mogli przestać się śmiać.

Bogdan Rymanowski chciał zadać swojemu gościowi pytanie od jednego ze słuchaczy. - Twój stary - powiedział dziennikarz. - Mój tata? – zapytał zdziwiony Krzysztof Gawkowski. 

Śmiech w studiu. O co chodziło?

- Nie - "Twój stary" - to jest nick naszego słuchacza. No, ludzie mają fantazję, tak? - wyjaśnił Rymanowski. Rozmówcy wybuchli śmiechem.

 

Mimo wesołej atmosfery w studiu Radia Zet, dziennikarz próbował wrócić do zadawanego przez siebie pytania. - Czy planujecie, pyta "Twój stary", wprowadzić zakaz TikToka w Polsce? - zapytał swojego gościa. 

 

Jednak nie udało im się zachować powagi. Ponownie zaczęli się śmiać. - Proszę się napić łyk wody i jedziemy z odpowiedzią - zaproponował Rymanowski.

 

ZOBACZ: Nietypowy gość w budynku Polsatu. Bogdan Rymanowski nie wytrzymał ze śmiechu

 

W tym czasie jego rozmówca zakrył twarz ręką, ponieważ nie mógł się powstrzymać od chichotu. - Mój tata nie żyje - powiedział minister dalej mocno się śmiejąc.

 

Później udało mu się odpowiedzieć na pytanie już normalnie: Zalecam, jako minister cyfryzacji, aby wszyscy urzędnicy państwowi i samorządowi na swoich urządzeniach służbowych nie mieli TikToka. 

Cyberataki przed wyborami do PE. "W ciągu najbliższych tygodni"

Dalsza rozmowa dotyczyła m.in. cyberataków, których zarówno Polska jak i Unia Europejska spodziewają się przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. 

 

- Dziś z pełną odpowiedzialnością można powiedzieć, że w najbliższych dwóch tygodniach będzie największa aktywność dotycząca różnego rodzaju ataków cybernetycznych na Polskę i Europę, która będzie kierowana z Rosji. Największa od pięciu lat - powiedział minister cyfryzacji. Jak podkreślił, Moskwa chce zdestabilizować sytuację przed wyborami do PE, a Polska jest "na pierwszej linii".

Agata Sucharska / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie