Telewizja Polsat uhonorowana. Za wspieranie ratowników medycznych

Polska
Telewizja Polsat uhonorowana. Za wspieranie ratowników medycznych
Polsat News
Prezes Fundacji Polsat Krystyna Aldridge-Holc odbiera odznaczenia

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "Meditrans" świętuje 125 lat działania. Z tej okazji rozdane zostały odznaczenia honorowe. Wśród laureatów znalazła się Telewizja Polsat oraz Polsat News.

"125 lat ratujemy życie i zdrowie" - pod takim hasłem odbyła się poniedziałkowa gala organizowana przez Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "Meditrans". Wydarzenie było okazją do uroczystego podziękowania organizacjom aktywnie wspierającym pracę ratowników medycznych oraz przyczyniającym się do wzmacniania pozytywnego wizerunku zawodów medycznych, czy prowadzenia szerokich działań w obszarze edukowania społeczeństwa.

Telewizja Polsat nagrodzona. Od lat wspiera ratownictwo medyczne

Telewizja Polsat oraz Polsat News od dawna przyczyniają się do szerzenia wiedzy na temat sposobów działania służb ratowniczych i ochrony zdrowia. Dbają tym samym zarówno o edukację, jak i o bezpieczeństwo obywateli.

 

ZOBACZ: Wybory do Parlamentu Europejskiego. Nowy sondaż dla "Wydarzeń" Polsatu

 

Medale wraz z dyplomami uznania zostały przyznane za działalność i pracę dziennikarską na rzecz ratownictwa medycznego. Jak podkreśla WSPRiTS, Telewizja Polsat oraz Polsat News "od lat angażują się we wzmacnianie etosu zawodów medycznych, a także szerzą wiedzę na temat działania Państwowego Ratownictwa Medycznego".

 

Wręczenie odznaczeń miało miejsce w poniedziałek 20 maja w sali bankietowej Airport Hotel Okęcie. Medal oraz dyplom odebrała m.in. Prezes Fundacji Polsat Krystyna Aldridge-Holc

red / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie