Dorota Gawryluk o spekulacjach. Chodzi o start w wyborach prezydenckich

Polska
Dorota Gawryluk o spekulacjach. Chodzi o start w wyborach prezydenckich
Instagram.com/dorota_gawryluk
Pojawiają się spekulacje o tym, że Dorota Gawryluk wystartuje w wyborach prezydenckich

"Jeśli to mi zaświta w głowie, natychmiast poinformuję!" - napisała Dorota Gawryluk, odnosząc się do spekulacji dotyczących startu w wyborach prezydenckich w 2025 roku. Dziennikarka Polsatu podkreśliła, że obecnie skupia się na realizacji programu "Lepsza Polska", którego jest gospodarzem.

Plotki dotyczące startu Doroty Gawryluk zbliżających się wyborach prezydenckich regularnie pojawiają się w mediach społecznościowych. Temat pojawił się także w trakcie spotkania ze studentami Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

 

W końcu dyrektor Pionu Kanałów Tematycznych w Polsacie postanowiła skomentować doniesienia na swoim instagramowym profilu.

Dorota Gawryluk wystartuje w wyborach prezydenckich 2025? 

"Czy każdy, kto chciałby żyć w lepszej Polsce, musi od razu być kandydatem w wyborach? Nie sądzę. I nie myślę o kandydowaniu" - przekonywała.

 

"Widzę jednak, że inni myślą za mnie! Śmieję się z tego, nie wszyscy się śmieją. Jak tak dalej pójdzie, to może faktycznie powinnam się zastanowić? Jeśli mi to zaświta w głowie natychmiast poinformuję!" - dodała.

 

Jednocześnie Dorota Gawryluk przyznała, że obecnie skupia się przede wszystkim na pracy dziennikarskiej przy programie "Lepsza Polska".

 

ZOBACZ: "Lepsza Polska". Spór Tuska i Kaczyńskiego można wygasić? Ekspert wskazał jeden warunek

 

"Na razie wierzę, że udaje mi się wiele zrobić tu, gdzie jestem. Staram się, żeby w moim programie udawało się rozmawiać bez agresji o lepszej Polsce. I będę to robić dalej" - zapewniła.

 

To nie pierwszy komentarz w tym temacie dziennikarki Polsatu. W piątek o ewentualny start w wyborach Dorota Gawryluk pytana była przez Polską Agencję Prasową.

 

- Bez względu na to, czy bym zaprzeczyła, czy nie, to nie ma znaczenia (...) Robię swoje - mówiła.

"Lepsza Polska" Doroty Gawryluk. "Miejsce uczciwej debaty"

Program "Lepsza Polska" pojawił się na antenie telewizji Polsat w połowie marca. Jak podkreśla prowadząca Dorota Gawryluk, to "nowe otwarcie w programach publicystycznych".

 

- Pokazujemy, że jesteśmy w stanie budować platformy wymiany myśli i opinii. Jestem przekonana, że można zrobić merytoryczną, dociekliwą i kulturalną debatę bez kłótni. Chciałabym tak prowadzić dyskusję, żeby widz miał poczucie ze czegoś się dowiaduje. Polsat zawsze był miejscem uczciwej debaty, mam nadzieję, że mój program będzie cegiełką do tego co Polsat już robi. Myślę, że wszystkich łączy "Lepsza Polska" i marzenie o "Lepszej Polsce" - mówiła.

 

ZOBACZ: "Lepsza Polska". "Sędzia na usługach Mińska i Moskwy? Gdzie są służby?"

 

Program "Lepsza Polska" można oglądać w każdy czwartek po "Wydarzeniach" w Polsacie, Polsacie News oraz w Polsatnews.pl i Interii. Wszystkie dotychczasowe odcinki można znaleźć na oficjalnej stronie oraz na kanale YouTube.

Marcin Jan Orłowski / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie