Auto przebite na wylot. Kierowca nie miał szans na reakcję

Świat
Auto przebite na wylot. Kierowca nie miał szans na reakcję
Sussex Roads Police
Gałąź przebiła się przez jadące auto

Rozpędzona ciężarówka zahaczyła o gałęzie rosnącego przy drodze drzewa. W efekcie jedna z nich spadła na jadący obok samochód osobowy. Urwany konar przebił auto na wylot.

Wyjątkowe szczęście miał kierowca volkswagena jadący autostradą A283 między Dacre Gardens i Shoreham w hrabstwie Sussex w Wielkiej Brytanii. Podczas podróży na jego samochód spadła duża gałąź, która przebiła szybę samochodu na wylot.

Gałąź przebiła szybę samochodu

Do wypadku doszło we wtorek, gdy ciężarówka jadąca przeciwległym pasem zahaczyła o dużą gałąź. Ta oderwała się od drzewa i spadła wprost na przód osobowego samochodu. 

 

ZOBACZ: Wypadek w Jadachach. Auto wjechało pod wojskową ciężarówkę


Siła uderzenia była tak duża, że gałąź zdołała przebić przednią szybę, a drugi jej koniec wybił boczne okno auta.


Kierowca cudem uniknął konsekwencji. Lokalna policja podała, że nie doznał on żadnych obrażeń. Ponadto podróżował samotnie, więc w całym zdarzeniu obyło się bez rannych.

Policja pokazała zdjęcie. Prosi o pomoc

Policja opublikowała zdjęcie zniszczonego samochodu, z którego wystaje wielka gałąź. Poprosiła także o pomoc w celu ustalenia dokładnych okoliczności i przebiegu zdarzenia.

 

ZOBACZ: Płock. Wypadek szybowca. Maszyna spadła na ogródki działkowe


"Wysoka ciężarówka uderzyła w gałąź, która oderwała się i uderzyła w samochód. Jeśli byłeś świadkiem zdarzenia lub posiadasz kamerę samochodową, skontaktuj się z policją w Sussex" - poprosiła policja pod zdjęciem zamieszczonym w mediach społecznościowych. 

Karina Jaworska / dk / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie