Zbigniew Ziobro. Nowe informacje ws. stanu zdrowia

Polska
Zbigniew Ziobro. Nowe informacje ws. stanu zdrowia
Oleg Marusic/REPORTER/EAST NEWS
Zbigniew Ziobro

- Zbigniew Ziobro walczy o zdrowie, to trudna walka - przekazał w poniedziałek polityk Suwerennej Polski Sebastian Kaleta. - Z radością bym zobaczył pana Ziobro przesłuchiwanego przez komisję ds. Pegasusa, bo to znaczyć będzie, że jest zdrowy, porozstawia domorosłych członków i pokaże, że nie ma afery - dodał.

Informacje w sprawie stanu zdrowia Zbigniewa Ziobry przekazał w poniedziałek Sebastian Kaleta. - Zbigniew Ziobro walczy o zdrowie, to trudna walka, najbliższe tygodnie będą dla niego ważne - mówił w Radiu Zet.

 

Poseł Suwerennej Polski zdementował również doniesienia, że Zbigniew Ziobro leczy się za granicą.

Zbigniew Ziobro przed komisją śledczą?

W trakcie rozmowy padło pytanie, o to czy Zbigniew Ziobro powinien stanąć przed sejmową komisją śledczą. Sebastian Kaleta przyznał, że Ziobro jest "równy wobec prawa". - Nie ma nic przeciw, by jego stan zdrowia był weryfikowany - dodał.

 

- Z radością zobaczył bym pana Ziobro przesłuchiwanego przez komisję ds. Pegasusa, bo to znaczyć będzie, że jest zdrowy i porozstawia domorosłych członków i pokaże, że nie ma afery - podkreślił.

Stan zdrowia Zbigniewa Ziobry. "Jego sytuacja jest ciężka"

W połowie lutego polityk Suwerennej Polski Patryk Jaki o stanie zdrowia szefa partii mówił w programie "Gość Wydarzeń". - Ma podawaną drugą chemioterapię. Jego sytuacja zdrowotna jest naprawdę ciężka - powiedział.  

 

Jaki ocenił również, że w kontekście wyborów, o politycznej aktywności Ziobry "należy mówić bardzo ostrożnie".  

 

ZOBACZ: Patryk Jaki o stanie zdrowia Zbigniewa Ziobry: Jego sytuacja jest ciężka

 

Natomiast w ostatnich dniach Jacek Ozdoba z Suwerennej Polski przyznał, że "jest przygotowywany najprawdopodobniej do kolejnych działań związanych z walką z nowotworem przełyku".  

anw/ac / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie