Mysiakowiec: Spalone auto przy drodze. W środku ciało mężczyzny

Polska
Mysiakowiec: Spalone auto przy drodze. W środku ciało mężczyzny
Polsat News
Ciało mężczyzny w spalonym samochodzie

W miejscowości Mysiakowiec znaleziono spalone auto, a w nim ciało 54-letniego mężczyzny. Policja zabezpieczyła ślady i stara się ustalić, co było przyczyną pożaru. Ustalenie okoliczności będzie możliwe dopiero po analizie biegłych. Na obecną chwilę wiadomo, że auto najpewniej nie brało udziału w żadnym wypadku drogowym.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Opocznie poinformowali o tragicznym zdarzeniu, do którego doszło 2 lutego około godziny 22:00 w miejscowości Mysiakowiec (woj. łódzkie). 

 

ZOBACZ: Wieruszów: Ciało mężczyzny w aucie na parkingu. Niewykluczony udział osób trzecich


Dyżurny funkcjonariusz otrzymał wiadomość o płonącym samochodzie. Po przyjeździe na miejsce mundurowi zobaczyli wrak pojazdu marki skoda, a w jego środku odkryli ciało.  


Jak ustalono, ofiarą był 54-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Poświętne. 

Ciało mężczyzny w spalonym aucie. Policja szuka świadków

Na miejscu pracowały wszystkie służby, w tym policja pod nadzorem prokuratora. Służby zabezpieczyły dowody i ślady, następnie przekazano je do analizy. "Śledczy biorą pod uwagę różne hipotezy, ustalenie wszystkich okoliczności tego zdarzenia będzie możliwe po przeprowadzeniu szczegółowych badań przez biegłych" - przekazała KPP w Opocznie.  

 

ZOBACZ: Tragedia w Olsztynie. Ciało w spalonym samochodzie


Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że auto prawdopodobnie nie brało udziału w zdarzeniu drogowym.  


"Na tym etapie postępowania najważniejsze jest zabezpieczenie śladów, dowodów, ustalenie świadków, by można było ustalić co faktycznie doprowadziło do tego zdarzenia" - zaznaczyła w komunikacie asp.szt. Barbara Stępień. 

Karina Jaworska / sgo / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie