Włochy. Mógł nie żyć od wielu lat. Przerażające odkrycie we Włoszech

Świat
Włochy. Mógł nie żyć od wielu lat. Przerażające odkrycie we Włoszech
X/@_Carabinieri_
Służby w domu w Ankonie znalazły zwłoki emeryta

71-letni emeryt został znaleziony martwy w swoim domu w Ankonie. Stan jego ciała oraz fakt, że na ścianie wisiał kalendarz na 2018 r., skłoniły władze do podejrzeń, że mężczyzna mógł umrzeć sześć lat temu. Służby poinformował brata 71-latka, który potwierdził, że zmarłego "nie widział od lat".

W niedzielę włoska agencja informacyjna ANSA przekazała informację dotyczącą 71-letniego emeryta, którego ciało odnaleziono w jego domu w Ankonie w środkowych Włoszech

 

ZOBACZ: Częstochowa. Mężczyzna z nożem zranił dwie osoby. Zaatakował policjantów

 

Do odkrycia doszło w niecodziennych okolicznościach. Strażacy zdecydowali się na wyważenie drzwi do domu emeryta, po tym jak jego mieszkający w Rzymie brat, zaalarmował służby.

Włochy. Emeryt mógł nie żyć od wielu lat. Przerażające odkrycie w Ankonie

Mężczyzna próbował odwiedzić swojego brata. Zastał jednak zamknięte drzwi do jego domu. Nie mogąc się z nim skontaktować, powiadomił odpowiednie służby, które dokonały przerażającego odkrycia.

 

Znalezisko wywołało szereg pytań i wątpliwości. Śledczy rozważają niepokojącą tezę, że mężczyzna mógł umrzeć już sześć lat temu. Takie podejrzenia wzbudziło kilka niepokojących szczegółów, które zauważono w mieszkaniu. Przede wszystkim stan ciała zmarłego sugerował, że mógł on nie żyć już od dłuższego czasu.

 

ZOBACZ: Policja dorwała warszawskich „telefonistów”. Ich ofiary straciły ponad 160 tysięcy zł.

 

Z kolei na ścianie domu wisiał kalendarz na 2018 r., co dodatkowo wzbudziło podejrzenia dotyczące teorii, że mężczyzna mógł umrzeć kilka lat temu.

 

Mężczyzna mieszkał samotnie i nie miał w mieście żadnych krewnych. "La Repubblica" poinformowała, że "prokurator zdecydował o zarządzeniu sekcji zwłok, by wyjaśnić dokładny moment śmierci".

 

Według włoskiego dziennika, mężczyzna "prawdopodobnie zmarł we śnie na skutek choroby". Niektóre media twierdzą, że z przyczyn naturalnych.

 

ZOBACZ: Włochy. Seniorka zmarła, gdy zobaczyła rachunek za wodę

mak / la Repubblica / ANSA
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie