Warszawa. Czołowe zderzenie autobusów. Dwie osoby trafiły do szpitala

Polska
Warszawa. Czołowe zderzenie autobusów. Dwie osoby trafiły do szpitala
Policja Warszawa
W wyniku zderzenia autobusu z autokarem poszkodowani zostali kierowcy

Rano na warszawskiej Pradze doszło do groźnego zderzenia z udziałem dwóch pojazdów - do wypadku doszło, gdy autobus miejski skręcał w lewo, podczas gdy autokar jechał prosto. Kierowcy obu pojazdów trafili do szpitala.

"Na ulicach Stalowej i Szwedzkiej utrudnienia w ruchu z powodu zderzenia autokarów. Na miejscu pracują policjanci. Utrudnienia potrwają około godziny" - napisała Komenda Stołeczna Policji na Twitterze, zamieszczając zdjęcie. 

 

ZOBACZ: Zderzenie autobusu MZA z autem osobowym w Warszawie. Są ranni

 

Do wypadku doszło o godzinie 6:53, gdy autobus miejski skręcał w lewo, podczas gdy autokar jechał prosto. Jak przekazało polsatnews.pl biuro prasowe warszawskiej policji, funkcjonariusze ustalają, co było przyczyną wypadku.

Zderzenie autobusów w Warszawie. Kierowcy trafili do szpitala

- W wypadku poszkodowani zostali kierowcy obydwu autobusów, którzy zostali przewiezieni do szpitala. Obydwaj byli trzeźwi - przekazało biuro prasowe KSP. Policja nie podała, jaki jest ich obecny stan zdrowia.

 

Służby prasowe nie podały informacji, ilu pasażerów przebywało w autobusach w momencie zderzenia, ale prawdopodobnie żaden z nich nie został ranny. 

 

Około godziny 8:00 pracowały nad usunięciem skutków wypadku i udrożnieniem skrzyżowania. 

lmo/kg / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie