USA. W czepku urodzona. Kobieta dwa razy wygrała duże sumy pieniędzy

Świat
USA. W czepku urodzona. Kobieta dwa razy wygrała duże sumy pieniędzy
X/Mass. State Lottery
Kobieta drugi raz wygrała fortunę

O niezwykłym szczęściu może mówić kobieta z Bostonu, która dwa razy w ciągu kilkunastu lat otrzymała duże sumy pieniędzy. Wrażenie robi szczególnie druga wygrana, która wyniosła 25 milionów dolarów.

Billion Dollar Extravaganza to gra losowa w formie zdrapki, organizowana przez stan Massachusetts. Zdrapka kosztuje 50 dolarów, a główna wygrana wynosi 25 milionów dolarów.

 

Na początku grudnia do grona szczęśliwców, którym udało się zgarnąć główną nagrodę, dołączyła Desiree Fortini-Craft.

 

ZOBACZ: Wielka Brytania. Ignorowali maile. Okazało się, że wygrali fortunę

 

Mieszkanka Bostonu kilka dni po wygranej wróciła do sklepu, w którym kupiła szczęśliwy los. Kobieta zrobiła sobie zdjęcie z właścicielem sklepu oraz kupiła jeszcze kilka zdrapek o wartości 50 dolarów. Szczęście ponownie się do niej uśmiechnęło, ponieważ znowu wygrała.

Druga wygrana w ciągu kilkunastu lat

Tym razem kwota nie była aż tak duża - kobieta wygrała 500 dolarów. - Jest prawdziwą szczęściarą - powiedział mediom właściciel sklepu, który zgodnie z regulaminem za sprzedaż zwycięskiej zdrapki dostanie premię w wysokości 50 tysięcy dolarów.

 

ZOBACZ: Ogromna wygrana w Powerball. Trafił szóstkę i dostanie ponad miliard dolarów

 

Zwyciężczyni ma już plany, na co przeznaczy pieniądze z nagrody. Desiree Fortini-Craft wyjaśniła, że ona i jej narzeczony "chcą się cieszyć życiem" i "planują spędzić naprawdę udane święta Bożego Narodzenia na Arubie". Wygraną przeznaczy także na spłatę kredytów studenckich dla trójki swoich dzieci i kupno nowego samochodu. 

 

Jak się okazuje, to nie pierwszy raz, gdy kobieta zdobyła duże pieniądze w zdrapce. Kilkanaście lat temu, w 2006 roku, wygrała bowiem w podobnej grze milion dolarów.

dk/kg / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie