Włochy. Fryzjer wpadł przez klientów. Byli zbyt łysi

Świat
Włochy. Fryzjer wpadł przez klientów. Byli zbyt łysi
Flickr/Giovanni Balzano/Ineke Klaassen
Policjanci wykazali się dużą przenikliwością w walce z dilerem narkotykowym

We Włoszech zaaresztowano 55-letniego fryzjera, który oprócz strzyżenia prowadził inny, nielegalny biznes. Policja nabrała podejrzeń wobec mężczyzny, ponieważ odwiedzający go klienci byli "zbyt łysi na fryzjera".

W Genui policja wykazała się nie lada spostrzegawczością w walce z handlem nielegalnymi substancjami. Karabinierzy nabrali podejrzeń wobec salonu fryzjerskiego, podczas patrolu w ruchliwej dzielnicy miasta, bowiem lokal odwiedzało wielu łysych mężczyzn - przekazał portal genova24.

 

Jak podkreślono, mundurowi zauważyli, że duża część klientów była "zbyt łysa na fryzjera". Dodatkowo ludzie wchodzili do salonu na zbyt krótko, by zasiąść na fotelu i się ostrzyc.

Włochy. Zatrzymano 55-letniego fryzjera. Handlował nielegalnymi substancjami

Karabinierzy wykryli, że 55-letni fryzjer zajmował się nie tylko strzyżeniem, ale i handlem kokainą i haszyszem. 

 

W związku z dochodzeniem przeprowadzono przeszukanie najpierw w domu mężczyzny, gdzie znaleziono kilka gramów haszyszu, a następnie wewnątrz salonu fryzjerskiego, gdzie ukryto na poddaszu 100 gramów kokainy, cztery wagi oraz materiały do pakowania dawek.

 

ZOBACZ: Włochy. 21-latek popełnił to samo wykroczenie ponad 800 razy. "Seryjny kolekcjoner mandatów"

 

Karabinierzy z jednostki śledczej w Genui, przy współpracy z posterunkiem Forte San Giuliano, aresztowali 55-letniego Włocha za posiadanie i handel nielegalnymi substancjami

mbl / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie