Dramatyczne sceny w Górze Kalwarii. "Sprawa ma charakter kryminalny"

Polska
Dramatyczne sceny w Górze Kalwarii. "Sprawa ma charakter kryminalny"
Flickr/Lukas Plewnia
Policja prowadzi czynności w Górze Kalwarii (zdj. ilustr.)

Na osiedlu przy ul. Księdza Sajny w Górze Kalwarii (woj. mazowieckie) doszło do drastycznego zdarzenia. Z okna na pierwszym piętrze bloku wyskoczył zakrwawiony mężczyzna. Ranny, mimo udzielenia mu pomocy i reanimacji, zmarł. - W sprawie został zatrzymany 33-letni mężczyzna - przekazał policjant Bartłomiej Śniadała z KSP.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie na temat mężczyzny, który wypadł z okna w Górze Kalwarii. Pomimo prowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł - powiedział wcześniej w rozmowie z Polsatnews.pl Bartłomiej Śniadała.

 

- Na miejscu swoje czynności prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zdarzenie ma charakter kryminalny - dodał.

Policja: Zatrzymano 33-latka

- W sprawie zdarzenia został zatrzymany 33-letni mężczyzna - przekazał kilka godzin później w rozmowie z Interią Śniadała z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

 

ZOBACZ: Puszczykowo: Zwłoki kobiety i dwójki dzieci w mieszkaniu. Zatrzymano mężczyznę

 

Jak nieoficjalnie ustalił lokalny portal "Piaseczno News", mężczyzna został kilkakrotnie ugodzony ostrym narzędziem, a następnie wyskoczył lub został wypchnięty przez okno. Komenda Stołeczna nie chciała "potwierdzać ani dementować tych doniesień".

Piotr Białczyk/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie