Puszczykowo: Zwłoki kobiety i dwójki dzieci w mieszkaniu. Zatrzymano mężczyznę

Polska
Puszczykowo: Zwłoki kobiety i dwójki dzieci w mieszkaniu. Zatrzymano mężczyznę
Polsat News

Tragedia w podpoznańskim Puszczykowie. W jednym z mieszkań ujawniono zwłoki kobiety oraz dwójki małych dzieci. Mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy Komendanty Wojewódzkiej Policji w Poznaniu poinformował w rozmowie z Polsat News, że w sprawie zatrzymano jedną osobę. Jest podejrzewana o zabójstwo.

- Po godz. 15 otrzymaliśmy informację o zwłokach kobiety i dwójki dzieci w Puszczykowie (woj. wielkopolskie) - poinformował polsatnews.pl nadkom. Maciej Święcichowski z zespołu prasowego KWP w Poznaniu.

 

Rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak w rozmowie z PAP podał, że kobieta miała 29 lat, zaś dzieci to dwie dziewczynki: w wieku 1,5 roku i 4,5. 

 

ZOBACZ: Ustronie Morskie. Na terenie ośrodka wypoczynkowego znaleziono część ludzkiego ciała

Tragedia w Puszczykowie. Zatrzymano ojca dzieci

W sprawie zatrzymano mężczyznę - męża kobiety, ojca dzieci.

 

- Przeprowadzamy oględziny, ale także ustalamy wszystkie szczegóły, które pozwolą ustalić, co się wydarzyło, z jakiego powodu ten mężczyzna mógł dokonać tego zabójstwa, bo nie ukrywam, że jest on osobą podejrzewaną o ten czyn - powiedział mł. insp. Andrzej Borowiak.  Dodał, że do późnych godzin nocnych będą trwały czynności.

 

- Sprawą zajmują się policjanci z Komendy Miejskiej w Poznaniu i prokurator. Na obecnym etapie nie udzielamy więcej informacji - przekazał nadkom. Maciej Święcichowski.

Paulina Godlewska/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie