Kołobrzeg: Poważny wypadek na S6. Czterech poszkodowanych, w tym dziecko

Polska
Kołobrzeg: Poważny wypadek na S6. Czterech poszkodowanych, w tym dziecko
OSP w Charzynie
Wypadek na S6

W sobotę rano doszło do poważnego wypadku na trasie S6 przed Kołobrzegiem. W zdarzeniu ucierpiały cztery osoby, w tym dziecko. Po godzinie 14 GDDKiA poinformowała o zakończeniu utrudnień na drodze szybkiego ruchu.

Do wypadku na trasie S6 doszło około godziny 8:00 na wysokości miejscowości Błotnica na Pomorzu Zachodnim. Zderzyły się tam cztery pojazdy - auta osobowe oraz bus.

 

- W zdarzeniu uczestniczyło siedem osób, cztery zostały zabrane na obserwację przez zespoły ratownictwa medycznego, w tym jedno dziecko - przekazał polsatnews.pl st. kpt. Krzysztof Azierski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu.

 

Działania strażaków zakończyły się około godziny 9:30, ale na miejscu pracowała jeszcze policja. W akcji uczestniczyli strażacy z komendy w Kołobrzegu oraz z ochotniczych straży pożarnych.

 

 

"Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy uczestnikom zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych" - czytamy w oświadczeniu OSP Charzynie.

 

Trasa S6 w stronę Kołobrzegu była zablokowana do ok. godziny 14, później Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o zakończeniu utrudnień. 

jk/wka / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie