USA: Sam Haskell IV aresztowany. Tajemnicze zaginięcie jego żony i teściów

Świat
USA: Sam Haskell IV aresztowany. Tajemnicze zaginięcie jego żony i teściów
Screen/KTLA/ Court TV
Sam Haskell IV oskarżony o zabicie swojej rodziny

Sam Haskell IV, syn agenta gwiazd, jest oskarżony o zabójstwo swojej rodziny - żony i teściów. Od kilku dni nie udało się z nimi skontaktować, a w okolicy domu mężczyzny znaleziono fragment ludzkiego ciała. Przeszukano również jego dom, w którym policja zauważyła ślady krwi i "inne dowody".

Syn byłego hollywoodzkiego agenta Sama Haskella, który pracował m.in. z Whoopi Goldberg, Dolly Parton czy Georgem Clooneyem, jest oskarżony o morderstwo swojej żony i jej rodziców.

 

W kosztu na śmieci w Encino, dzielnicy Los Angelses znaleziono fragmenty ludzkiego ciała - podało CNN, cytując policję w Los Angeles. 

Haskell zabił swoją rodzinę? Szokujące ustalenia 

Haskell 7 listopada prawdopodobnie wyrzucił do śmietnika dużą torbę, w której odnaleziono fragmenty ciała, w tym kobiecy tors. Dodatkowo w posiadłości mężczyzny miały być widoczne ślady krwi i "inne dowody". 

 

ZOBACZ: Mielec: Policjantki potrącone przed komendą. Trafiły do szpitala

 

Żona Samuela Haskella IV, Meia Li, i jej rodzice - Gaoshan Li i Yanxiang Wang, ostatni raz byli widziani 6 listopada. Od tego czasu nie wiadomo, gdzie przebywają, ani nie udało się z nimi skontaktować. Trwają poszukiwania, jednak z komunikatów policji jasno wynika, że podejrzewają, że Haskell ich zabił. 

 

Nie ma jednak pewności, bo śledczy wciąż czekają na wyniki badań. "Te szokujące i makabryczne zbrodnie wstrząsnęły naszą społecznością" - powiedział prokurator okręgowy hrabstwa Los Angeles, George Gascón.

 

ZOBACZ: Wyruszył w góry z psem. Dwa miesiące później znaleziono jego ciało, czuwał przy nim terier

 

Sam Haskell IV od niedzieli przebywa w areszcie i nie przyznaje się do zabójstw. 

kg/ sgo / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie