Kolejna gwiazda "Przyjaciół" żegna Matthew Perry'ego. "Tęsknię każdego dnia"

Świat
Kolejna gwiazda "Przyjaciół" żegna Matthew Perry'ego. "Tęsknię każdego dnia"
AP/REED SAXON
Ekipa "Przyjaciół" na planie

Niepodziewana śmierć Matthew Perry'ego wstrząsnęła fanów "Przyjaciół". Blisko dwa tygodnie od odejścia Chandlera głos zabrała jego serialowa żona. "Tęsknię każdego dnia" - napisała Courtney Cox. I podzieliła się historią z planu.

Na instagramowym profilu Courtney Cox pojawił się fragment kultowego serialu, w którym Chandler i Monica spędzili upojną noc w Londynie i omal nie zostali nakryci przez jej brata, Rossa.

 

"Jestem taka wdzięczna za każdą chwilę z tobą Matty i tęsknię za tobą każdego dnia. Kiedy współpracujesz z kimś tak blisko, jak ja z Matthew, są tysiące chwil, którymi chciałabym się podzielić. Na razie, to jedna z moich ulubionych" - napisała gwiazda "Przyjaciół".

 

"Chandler i Monika mieli wtedy mieć swoją jedną noc w Londynie, ale dzięki reakcji publiczności stało się to początkiem ich historii miłosnej. W tej scenie, zanim zaczęliśmy kręcić, wyszeptał mi śmieszną kwestię do powiedzenia. Często robił takie rzeczy. Był zabawny i miły" - wspomniała kolegę z planu. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Courteney Cox (@courteneycoxofficial)

 

Wcześniej w żartobliwy i niezwykle szczery sposób serialowego Chandlera pożegnał Matt LeBlanc.

"Przyjaciele" w żałobie. Wydali krótkie oświadczenie

28 października w willi w Los Angeles odkryto ciało Matthew Perry'ego. Aktor został znaleziony martwy w jacuzzi przez swojego asystenta, który wezwał na miejsce służby. Sekcja zwłok nie dała odpowiedzi, co było przyczyną śmierci. Wciąż oczekiwane są rezultaty badań toksykologicznych. 

 

ZOBACZ: Pogrzeb Matthew Perry'ego. Na uroczystości w Los Angeles pojawiła się obsada "Przyjaciół"

 

Przez długi czas jedynym komentarzem ekipy "Przyjaciół" było oświadczenie gwiazd przesłane magazynowi "People".

 

"Jesteśmy całkowicie zdruzgotani stratą Matthew. Byliśmy czymś więcej niż kolegami z planu. Byliśmy rodziną. Jest tyle rzeczy, które chcielibyśmy powiedzieć, ale teraz jest czas żałoby, czas przejścia przez proces tej niepowetowanej straty. W odpowiednim czasie powiemy więcej – wtedy, gdy będziemy w stanie" - brzmi treść, pod którą podpisali się: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i David Schwimmer.

Piotr Białczyk / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie